7 Daire 2K-130 4.3 TFT Pratik Plus Görüntülü Diafon Sistemleri Seti

7 Daire 2K-130 4.3 TFT Pratik Plus Görüntülü Diafon Sistemleri

- 1 Adet 2K-130 Kameralı Dış Kapı Paneli.
- 1 Adet 2K-130 Çevirme Aparatı ( Keşif Sırasında Gerekli Değil İse Fiyattan Çıkartılır)
- 7 Adet 2K-400 4.3 İNC Ev İçin Görüntülü Diafon Ekranı.
- 2 Adet  2K-VD 4 Abone Dağıtıcı Switch.
- 1 Adet 12V-5A Güç Kaynağı (Dış Kapıya Tetik İçin Kullanılır)
- 1 Adet 2K-GK Sistemde Kullanılan (2K-VD 4 Abone Dağıtıcı Switch) leri Beslemek İçin Kullanılır.
- 1 Adet 2K-PS Sistemde Kullanılan (2K-GK) İçin Kullanılır.
- 1 Adet Polyerter Pano 20x30x13 Merkeze Adaptör Kutusu Olarak Kullanılır.
- 2 Adet Buat Kutusu 100x110mm Kat Arasında Her Switch 1 Adet Kullanılır.
- 70 Metre CAT-6 23 AVG Görüntü ve Ses Kablosu
- 14 Adet Mavi Boncuk Hediye (Elektronik Kapı Açma Çipidir)

-Not: Çoklu Kullanım Alanlarındaki En Çok Problem Olan, Giriş Kapısının Şifresini Herkesin Bilmesidir, Örneğin; Eş, Dost, Akraba, Arkadaş, Sucu, Tüpçü, Bakkal Çırağı Vs Vs ister İstemez Aynı Ortamda Yaşayan Bir Çok Kişiyi Rahatsız Eden Bir Durumdur, Çünkü Giriş/Çıkış Kontrolü Yapılamayan Yerleşim Alanlarında Çok Hırsızlık Olmaktadır, Güler Güvenlik Olarak Çoklu Yaşam Alanlarında Şifre Kullanılmasını İstemiyoruz, Şifreyi Sadece Yönetici Verip Nasıl Değiştirmesi Gerektiği Gösterip Uyguluyoruz Ama Şifre Vermemesi Oturan Diğer Kişilerin Güvende Olması Tek Temennimizdir.

- Bir Örnek Daha Vercek Olursak; Görüntülü Diafon Veya Görüntüsüz Diafon Kullanan Yerler İçin, Görmeden Veya Konuşmadan Kime Geldiğini Sormadan, Direk Kapı Otomatına Basarak Dış Kapıyı Açmamalıdır. Görmeden, İstemeden Komşularına Hırsız Davet Ediyorlar, Çünkü Hırsızlar Kişileri Takip Edip Evden Çıkmaları Durumunda, Dış Kapıyı Açmaları, Kırmayı Denemeleri Kilidiyle Oynamaları Neredeyse İmkansızdır, Bunun İçin Zil Yoklama Veya Kapı Yoklama Diye Adlandırılan Taktikle İçeri Girerek Çok Kolay Bir Şekilde Hırsızlık Yapabiliyorlar. Emniyet Güçlerimizin, İşinide Zorlaştıran Bu Durum İstemeden Dış Kapıyı Açan Görüntülü Veya Görüntüsüz Diafon Sistemini Bilinçsiz Kullanan Kulanıcılardır, Lütfen Kulllandığınız Görüntülü Ve Görüntüsüz Diafon Ne Olursa Olsun Konuşmadan, Kime Geldiğini Sormadan Ve Size Gelmediyse Dış Kapıyı Açmayın. Siz Ve Komşularınızı Güvende Tutun.


- Toplam 14
 Adet Mavi Boncuk (Elektronik Kapı Açma Çipidir) Her Daireye 2?şer Adet Giriş/Çıkış Kontrolü Yapılsın Diye Ücretsiz Veriyoruz, Fazla Talep Edilirse Adet Fiyatı 15 TL.


- Apartmanlar Ve Sitelerde En Büyük Sıkıntı Olan Kablolama Sistemidir, Ne Yazıkkı Ses Ve Görüntü Performansı Olarak Kullanılan DT-8 Kablolama Sistemi Zayıf Olduğundan Nemden, Tozdan, İletkenden Geçen Elektrik Akımına Karşı İletkenin Gösterdiği Direncin Birimi (OHM) Omaj Değeri Düşerek Ses Ve Görüntü Kalitesinde Kötü Sonuçlar Vermesidir.

- DT-8 Kablolama Sistemi İle Çalişan Görüntülü Diafon Sistemlerinde, Apartman Veya Sitelerde, Dış Kapı  Panelinden Dairenize Gelene Kadar Her Katta Kablolar Kesilip Tekrardan Ekleniyor, Buda Omaj Değerini Düşürüp Görüntünün Dalgalı Ve Parazitli Gelmesine Neden Olmaktadır, 1 Katta Alınan Görüntü İle Son Katta Alınan Görüntü İle Arasında Çok Fark Oluyor Hem Görüntü Hem Ses Olarak İstenilen Performans Alınamaz.

- Bizim Kullandığımız Görüntülü Diafonda İse Kesinlikle Kablo Bağlantılarında Ek Olmuyor, Her Kata Dağıtıcı Switchler Takılarak Soketli Bir Şekilde Hem Kablo (OHM) Omaj Değeri Düşmüyor, Hemde 1 Katta Alınan Görüntü ve Ses, Son Katta Alınan Görüntü Ve Ses Aynıdır.


- Ses Gidip Ses Alamamak, Ses Alıp Sesin Gitmemesi, Kapı Otomatınına Yeterli Enerji Gitmemesi, Sorunu DT-8 Kablolama Sistemi Yüzünden Yaşanılan Sorunlardır.

- Güler Güvenlik Olarak İşin En Zor Kısmı Olan Diafon Kablolama Sistemini Değiştirmekle İşe Başlayarak, Ve İşçilik Ücreti Almayarak Müşterilerize Hem Fiyat Olarak, Hemde Uzun Yıllar Sorunsuz Çalişacak Bir Görüntülü Diafon Sistemini Kullanmalarını Sağlayarak, Hem Yaptığımız İşin Arkasında Durarak, Daha Çok Memnun Müşteri Ve Daha Çok Referans Kazanmak İstememizdir.

- En Çok Sorulan Sorular Arasında Olan, Ve Bazı Reklamı Dönen "Kırmadan Dökmeden 1 Günde Teslim Ediyoruz" Diye Sorulan Sorulara Cevaben; Kırmadan Dökmeden Reklamı Dönen Veya Piyasalarda Böyle Satılan Ürünlere Pek Güvenmeyiniz Çünkü Eski Kablolama Sistemi İle Çaliştırdıklarından Dolayı Almış Olduğunuz Ürün Sıfır Olsa Bile Ses Ve Görüntü Kaliteniz İyi Olmayacaktır, Ve Sonrasında Kablo Değişiminede, İşçiliğinede Ücret Talep Edeceklerdir, Ve Kablo Değişiminde Kablo Geçmeyen Yerde Hafif Kırarak Kablonun İlerleyişini Sağlayarak ve Kırılan Yeri Alçı İle Kapatarak Kötü Bir Görünüm Olmamasını Sağlıyoruz Kısacası Kablo Göstermiyoruz.

- Görüntülü Megafon Sisteminde Daireler Arası Görüşme Özelliği İle Kendi Aranızda Ücretsiz İletişim Sağlayabilirsiniz, Kapıcıyı Arayabilir, Komşularınız Arayabilirsiniz.

- Bir Çok Markada Daire Sahiplerine Tek Tip Ev İçi Görüntülü Ekran Şartı Varken, Bizim Kullandığımız Markada İsteyen Daire İstediği Ekran Modelini Seçebilir Yani İsteyen 4.3 İNC İsteyen 7 İNC İsteyen Zile Basan Kişilerin Resmini Çekip Hafizasına Kaydeden Full Dokunmatik 2K-700 7 İNC Ekranı Alabilirler.
Diğer Özellikler
Stok Kodu2K-1302K-4007Daire
MarkaPratik Plus
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2