Seçiminizi Daraltın

Marka

Sadece

Tiandy AEW Erken Uyarı Sistemi

Tiandy Ses ve Uyarı Işığı Veren Kamera Fiyatları


Tiandy Ses ve Uyarı Işığı Veren Kamera Sistemleri. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri ve Fiyatları.

Geleneksel IP kamera için yalnızca ne olduğunu kaydedebilir, ancak Tiandy, müşterilerin güvenlik seviyesini artırmak için geleneksel teknolojiye devrim getiren AEW'yi icat etti. AEW, izinsiz girişi önlemek için yanıp sönen ışık, sesli ses ve lazer izleme ile otomatik izleme erken uyarı anlamına gelir.

Beyaz ışık/görünür lazer/ses, son kullanıcılara tam koruma sağlamak için ön koruma, süreç içi suç müdahalesi yapmak üzere özelleştirilmiştir.

Bu teknoloji ilk olarak PTZ'de kullanıldı, daha sonra diğer daha düşük fiyatlı ürünlere uyguluyoruz. Alarmın doğruluğunu artırmak için, yakın zamanda doğruluğu %80 oranında artırmak için başka bir teknoloji tasarladık.

Yapay zeka derin öğrenmesine dayanan Erken Uyarı, ışık uyarısı ve sesli uyarının birleşimidir ve önleme, orta yol müdahalesi ve olay sonrası araştırma etkisi sağlar. Aracı insanlardan kesin olarak ayırt edebilir ve sırasıyla insanları veya aracı uyarabilir, böylece geleneksel Open CV ile karşılaştırıldığında uyarının doğruluğunu ve kullanılabilirliğini artırır.
Tiandy Ses ve Uyarı Işığı Veren Kamera Sistemleri Fiyatları. Tiandy AEW Erken Uyarı Kamera Sistemi Fiyatı. Tiandy AEW Erken Uyarı Sistemi Fiyat.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.