• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Ajax Alarm

   Ajax Alarm Sistemi Fiyatları


   Ajax Kablosuz Alarm Güvenlik Sistemleri. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri ve Fiyatları.

   Ajax, giriş, yangın ve sel dedektörleri ve elektronik cihazları uzaktan yönetmenizi sağlayan röleler ile geliştirilebilir. Ek cihazlar ayrı ayrı satın alınabilir ve sisteme eklenebilir. Dedektörler uygulama aracılığıyla bağlanabilir.

   Ajax cihazları, merkezden uzakta olmalarına rağmen gerçekten çalışıyor mu?
   Hub ve dedektörler arasındaki maksimum mesafeyi açık havada test ettik ve 2.000 metredir. Duvarlar, tavanlar ve diğer mimari engeller bu mesafeyi etkileyebilir ve küçültebilir. Şüpheniz varsa, dedektörleri kurmadan önce sinyal gücünü belirlemek için Ajax güvenlik sistemi uygulamasını kullanarak bir radyo testi yapabilirsiniz.

   Cihazların pilleri ne sıklıkla değiştirilmelidir?
   Ajax cihazları, kablolu sistemler gibi şebeke üzerinden değil, pillerle çalışır. Bu nedenle, cihazların evinizi veya ofisinizi 7 yıla kadar mümkün olduğunca uzun süre korumasını sağlamak için enerji açısından verimli özel bir radyo protokolü geliştirdik.


   Ajax cihazları pillerle ne kadar süre çalışır ve kullanım ömrünü ne etkiler?


   Bir cihazın pilinin azaldığını nasıl anlarım?

   Pil kritik seviyeye ulaştığında Ajax sizi bilgilendirir. Pil şarj seviyesini istediğiniz zaman cihaz ayarlarından kontrol edebilirsiniz.

   Ajax güvenlik sistemini nasıl izleyebilirim?
   Sistemi izlemenin en kolay yolu, iOS ve Android için mevcut olan Ajax güvenlik sistemi uygulamasıdır . Uygulama, sistemi kurmanıza / devre dışı bırakmanıza ve cihazlarınıza göz kulak olmanıza (sinyal durumu, pil seviyesi ve sıcaklık gibi bilgilerle) izin verir. Sistem ayrıca Ajax SpaceControl ve KeyPad veya KeyPad Plus ile kontrol edilebilir .

   Ajax güvenlik sisteminde bir senaryo oluşturabilir misiniz?
   Ajax güvenlik sistemi, programa göre güvenlik modunu değiştirerek veya etkinleştirerek bir alarma yanıt olarak Relay, WallSwitch ve Socket'in tepkisini yapılandırmak için işlevsellik sağlar. Otomasyon cihazı kontrol modunda Düğmeye basmaya tepki verebilirken, güvenlik sistemi programa göre güvenlik modunu değiştirecek şekilde programlanabilir.

   Güvenliğinizi artırın?
   Ajax senaryoları, gelişmiş bir özel mülkiyet güvenliği düzeyi sunar. Güvenlik sisteminin tehditleri algılamanın ötesine geçmesine ve aktif olarak onlara karşı çıkmaya başlamasına yardımcı olurlar.

   Ajax senaryolarıyla akıllı evinizi otomatikleştirin. Her komut hub'a ulaşacak ve güvenilir bir radyo bağlantısı ve OS Malevich'in titiz çalışması sayesinde yürütülecektir.

   Kedim veya robot elektrikli süpürge alarmı çalıştırabilir mi?
   Ajax cihazları, insan hareketlerini algılamak için dijital bir algoritma kullanır. Evcil hayvanlarınızın boyu 50 santimetreden kısaysa ve ağırlığı 20 kilogramdan azsa, Ajax dedektörlerini tetiklemezler.

   Sistem kullanıcılarını ekleyip kaldırabilir miyim?
   Evet, sistem ayarlarına tam erişimi olan bir yöneticiyseniz. Hub'a en fazla 99 kullanıcı ekleyebilirsiniz. Kullanıcılar aile üyeleri, arkadaşlar, komşular, meslektaşlar ve hatta bir güvenlik kurumu olabilir.

   Ajax video gözetim sistemlerini destekliyor mu?
   Ajax mobil uygulaması kullanılarak üçüncü taraf kameralar güvenlik sistemine bağlanabilir. RTSP'yi destekleyen veya Uniview, Dahua, Hikvision, Safire IP kameraları ve DVR'leri sorunsuz bir şekilde entegre eden hemen hemen her kamerayı seçebilirsiniz.

   Acil bir durum oluştuğunda Ajax tarafından nasıl bilgilendirilirim?
   Ajax, sistem sahibine push bildirimleri, SMS mesajları veya aramalar yoluyla uyarılar gönderir. Uygulama üzerinden bildirim tercihlerinizi ayarlayabilirsiniz.

   Ajax raporları nasıl bu kadar hızlı gönderiyor?
   Hub, dedektörleri sürekli olarak izler ve hub ile sürekli iletişim halindedir. Bir dedektör tetiklenirse, bilgi derhal hub'a iletilir. Hub daha sonra sistem sahibinin akıllı telefonuna ve/veya merkezi bir izleme istasyonuna bir rapor gönderir. Bütün bunlar birkaç milisaniye içinde olur.

   İnternet kapatılırsa ne olur?
   Çevrimdışı modda, Ajax tam olarak diğer profesyonel güvenlik sistemleri gibi çalışır: dedektörler durumu izler ve hub'a bilgi gönderir. Tehlike durumunda sistemin sirenleri ile uyarılırsınız.

   Elektrik kesintisi durumunda korumasız mıyım?
   Hayır. Ajax, elektrik kesintileri sırasında bile evinizi izlemeye devam eder. Tüm dedektörler pille çalışır ve hub'da yedek pil takılıdır. Yedek pil 16 saate kadar şarj sağlar. Eve elektrik geldiğinde, hub otomatik olarak yedek pili yeniden şarj eder.

   Ajax siber saldırılara maruz kalabilir mi?
   Ajax kapalı bir ekosistemdir. Güvenlik söz konusu olduğunda ciddiyiz, bu nedenle açık kaynak kodu veya popüler şifreleme algoritmaları kullanmıyoruz. Bu, kodumuzu çalabilen cihazlarla kurcalamayı önler. Yazılımımızı geliştirdik ve radyo teknolojimizi sıfırdan kurarak onlara çok seviyeli koruma sağladık. OS Malevich işletim sistemi virüslerden korunmaktadır. IoT protokolümüz, sistemin bir botnet'in parçası olmasını engeller. Ajax'ı hacklemek isteyen herkes sınırsız finansal kaynağa ve siber süper güçlere sahip olmalıdır. Ve yapsa bile, onlarca yıl boyunca günlük saldırı girişimleri yapmak zorunda kalacaktı.

   Ajax engellenebilir mi?
   Çoğu kablosuz ve kablolu güvenlik sisteminin aksine, Ajax raporları göndermek için iki iletişim kanalı kullanır: hücresel iletişim ve geniş bant internet. Kanallardan birinde sorun olması durumunda Ajax otomatik olarak diğerine geçer. Bir saldırgan GSM sinyalini engellerse, sistem Ethernet veya Wi-Fi üzerinden bir alarm gönderir.

   Hub ve cihazlar arasındaki radyo sinyali engellenebilir mi?
   Eylem fark edilmeden olmaz. Hub, sistemdeki tüm dedektörleri izler. Hub artık cihazlardan birinden sinyal almıyorsa, sistem kullanıcıları iletişim kaybı konusunda bilgilendirmek için hemen bir alarm gönderir. Ek olarak, hub, radyo kanalında kasıtlı engelleme girişimlerini veya diğer güçlü parazitleri gösterebilecek yüksek düzeyde gürültü varsa bilgi gönderir. Örneğin, bir komşunun arızalı radyosu.

   Ajax radyo sinyalleri yakalanabilir mi?
   Hayır. Tüm cihaz verileri gönderilmeden önce gelişmiş bir algoritma kullanılarak şifrelenir. Daha fazla koruma sağlamak için her cihazın, sahteciliği önlemeye yardımcı olan benzersiz bir tanımlama kodu vardır.

   Ajax hangi bilgileri toplar ve neden?
   Ajax, yalnızca sistem yeteneklerinin işleyişi ve geliştirilmesi için yararlı olan verileri toplar. Veriler, Avrupa'daki çeşitli sunucularda parçalanır, anonim hale getirilir ve şifrelenir. Sunucuya şifreli bir kanal üzerinden girilir ve kullanıcı yetkisi olmadan kullanılamazlar. 

   Radyo sinyallerinin özellikle erkekler için olumsuz sağlık etkileri olabileceğini duydum. Bu doğru?
   Birçok şeyin insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri vardır. Örneğin, hareketsiz bir yaşam tarzı, madde / alkol kötüye kullanımı ve kötü beslenme. Bitkilerimiz bu listenin bir parçası değildir. Gerçekten de cihazlarımız insanlara zararlı olmamasının yanı sıra ekolojiktir. Aldığımız AB sertifikaları da bunu gösteriyor.

   Evde değilsem alarm durumunda kim müdahale eder?
   Teorik olarak, komşularınıza sisteme erişim izni verebilirsiniz. Bunu yaparak onlar da raporlar alır ve her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol edebilirler. Ancak, güvenlik sektöründeki profesyonellere güvenmenizi öneririz. Ajax, dünyanın her yerindeki merkezi izleme istasyonlarıyla çalışır.

   Ajax'ın aylık işletme maliyetleri nedir?
   Evinizi bağımsız olarak izlemek için kullanırsanız, Ajax'ın işletme maliyeti yoktur. Yalnızca bir merkezi izleme istasyonuna bağlanmaya karar verirseniz aylık bir ücret alınır. Bu maliyet, coğrafi konumunuza, mülkün büyüklüğüne ve türüne ve gerekli hizmetlerin sayısına bağlıdır.

   Kablosuz Alarm Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilği Alabilmek İçin Lütfen Aşağıdakı Linki Tıklayarak Kurumsal Sitemizi Ziyaret Ediniz.

   Ajax Kablosuz Alarm Sistemleri Hakkında Daha Geniş Bilği!
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Ajax 12V PSU for Hub
   935,44 TL
   Ajax 12V PSU for Hub2
   935,44 TL
   Ajax Brand Plate
   2.763,81 TL
   1.796,48 TL
   %35
   Ajax Button
   1.360,64 TL
   884,42 TL
   %35
   Ajax Combi Protect
   3.274,05 TL
   2.128,13 TL
   %35
   Ajax Door Protect
   1.233,08 TL
   801,50 TL
   %35
   Ajax Door Protect Plus
   2.019,71 TL
   1.312,81 TL
   %35
   Ajax DoubleButton
   1.488,20 TL
   967,33 TL
   %35
   Ajax Fire Protect
   2.721,29 TL
   1.768,84 TL
   %35
   Ajax Fire Protect Plus
   4.039,41 TL
   2.625,62 TL
   %35
   Ajax Glass Protect
   2.827,59 TL
   1.837,93 TL
   %35
   Ajax Home Siren
   2.083,49 TL
   1.354,27 TL
   %35
   Ajax Hub 2
   8.610,32 TL
   5.596,71 TL
   %35
   Ajax Hub 2 Plus
   21.031,10 TL
   13.670,22 TL
   %35
   Ajax Hub
   6.271,72 TL
   4.076,62 TL
   %35
   Ajax Hub Plus
   12.968,64 TL
   8.429,61 TL
   %35
   Ajax HubKit
   9.481,99 TL
   6.163,29 TL
   %35
   Ajax HubKit Plus
   15.413,54 TL
   10.018,80 TL
   %35
   Ajax KeyPad
   3.295,31 TL
   2.141,95 TL
   %35
   Ajax Leaks Protect
   1.807,11 TL
   1.174,62 TL
   %35
   Ajax Motion Protect Curtain
   2.508,69 TL
   1.630,65 TL
   %35
   Ajax Motion Protect
   1.998,45 TL
   1.298,99 TL
   %35
   Bu kategoride toplam 43 ürün listeleniyor.
   Ajax Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri Fiyatları. Ajax Kablosuz Alarm Fiyatı. Ajax Kablosuz Alarm Sistemi Fiyatı. Ajax Alarm Sistemleri Fiyatı. Ajax Alarm. Ajax Alarm Fiyatı. Ajax Kablosuz Alarm Fiyatı. Ajax Kablosuz Alarm Sistemi Fiyatı. Ajax Kablosuz Alarm Fiyatları. En Ucuz Ajax Alarm Fiyatları.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.