Atlas VIP 203A Açılı Kapaklı Geniş Kanatlı Motorlu Engelli Turnikesi

Genel Özellikler

Kasa : AISI 304 Kalite paslanmaz, dış ortama dayanıklıdır.

Kol : Alüminyum Eloksallı ve Termikli. Kol arası pleksi glass kanat.

Üst Kapak : Özel olarak üretilen eğimli plastik kapaklar İç kısımlarına kart okuyucu kolaylıkla montaj yapılmasını sağlamaktadır aynı zamanda okuyucuyu dış çevre etkenlerden ( yağmur, fiziksel darbeler vb. gibi ) korumaktadır.

Çalışma : Her iki yöne motor ile sürüş. Mekanik sürüş tahrik esaslı olup kapanma veya açılma esnalarında kol bir engel ile karşılaşması durumunda geldiği yöne geri giderek geçiş alanını açar, otomatik kapanma açık ise tekrar zaman sayar ve açma ve/veya kapama işlemine devam eder. Kol beş kere bu aksiyonu yapıp açma ve/veya kapalı konumuna geri gelemez ise sesli ikaz verip acil mod durumuna geçmektedir.

Acil Durum : Enerji kesilme durumunda kollar serbest geçişe İzin vermektedir. Yangın, panik vb. gibi tüm paneller ile basit olarak bağlantıya uyumludur. Bu tip cihazlardan gelebilecek kontak veya kablo bağlantısı kesilmesi durumunda turnike otomatik olarak serbest geçişe izin vermektedir. Bu mod da kolun hangi yöne açılacağını kontrol kartı üzerinde seçilebilmektedir.

Güç Kaynağı : 220 VAC , 60 Hz

Çalışma Isısı : -15 C / +60 C

Geçiş Hızı : Motor hızı elektronik kontrol kart üzerinden 1,5 ila 2,5 saniye aralığında ayarlanabilmektedir.

Geçiş Aralığı : 85cm (standart kol uzunluğu)

Ağırlık : 20 kg

Güvenlik Seviyesi : Caydırıcı

Kullanım Alanları : İç ve dış alanlarda kullanıma uygundur
Diğer Özellikler
Stok KoduVIP203A
MarkaAtlas
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2