• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   İzmir Bakıcı İzleme Kamera Sistemleri

   Bakıcı İzleme Güvenlik Kamerası Fiyatları


   Bakıcı İzleme Kamera Güvenlik Sistemleri. Modelleri. Çeşitleri. Çeşitleri ve Fiyatları.

   İş Hayatı Olan Bireyler İçin, Evde Bıraktıkları En Değerli ve Kiymetli Bebekleri veya Cocuklarını Mutlaka Gün İçerisinde İzlemek Emanet Ettikleri Bakıcının Bebeklerine Nasıl Baktıklarını Görmek İstemeleri Çok Normaldır.

   Bizim Gibi Güvenlik Şirketleri İse Müşterilerinin Hem Güvenliğini Hemde Satın Alacakları Bakıcı İzleme Güvenlik Kamerasının Onlar İçin Verimli ve İhtiyaclarının Karşılanması İster.

   Mesela Yatak Odası Hariç Babeklerinin, Gezdiği veya Uyuduğu Odaya Bakıcı Güvenlik Kamerasının Tüm Alanı Görmesi İçin 2.8mm veya Ortamına Göre 3.6mm Lens Tercihi Önemli Olup Tüm Odayı Görmesi Önemlidir.

   Bakıcı İzleme Kamerasının SD Kart Üstüne Kayıt Durumu Tehlikeli Olup SD Kart Kameranın Üstünden Alınıp Çizikler ile Kullanımı Yok Edilebilir ve Risklidir. Bakıcı İzleme Güvenlik Kamerasının Mutlaka DVR veya NVR Kayıt Cihazına Güvenlik Diskleri Tercih Edilmelidir.
    
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Imou FMB10
   378,36 TL
   Bu kategoride toplam 21 ürün listeleniyor.
   Bakıcı İzleme Kamera Sistemleri Fiyatları. Bakıcı Kamera Sistemi Fiyatı. Bakıcı İzleme Güvenlik Kamerası Fiyatları. Bakıcı İzleme Güvenlik Kameraları Fiyatları.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.