Bosch PRA-CSE Çağrı İstasyonu Uzantısı

Masaüstü PRA-CSLD ve duvara monte PRA-CSLW çağrı istasyonu için uzantı tuş takımı Temas yoluyla geri bildirim ve yapılandırılabilir işlevlere sahip on iki adet tuş Seçim onayı için her tuşun etrafında ışıklı halka Bölge seçimi için yapılandırılabilen tuşlara ilişkin çok renkli bölge durumu göstergesi Tuş etiketlerine erişim için çıkarılabilen ön kapağa sahip ergonomik düğme yerleşimi Bu tuş takımı uzantısı iş ve alarm çağrılarına ilişkin seçimler yapmak için PRAESENSA çağrı istasyonlarıyla birlikte kullanılır.

Bir cihaz ışıklı halkayla birlikte on iki yapılandırılabilir tuş ekler. Her tuş, kendi yapılandırma işleviyle ilgili kullanıcı geri bildirimi için iki ek göstergeye sahiptir. Bir çağrı istasyonuna en fazla dört adet PRA-CSE bağlanabilir. Bölge seçimi için uzantı tuş takımları kullanmak tüm bölgelerin aynı anda erişilebilir ve görünür olmalarını sağlar. Seçilen ve meşgul bölgeler ya da arıza bulunan bölgelere ilişkin eksiksiz bir durum özeti gösterir.

Uzantı tuş takımı, bir çağrı istasyonuna veya başka bir uzantı tuş takımına bağlamak için metal bir bağlantı plakası ve ara bağlantı kablosuyla birlikte sunulur. Ön kapak tuş başına en fazla üç satır metne ve üstte bir başlık bölümüne sahip etiketler eklemek için kolayca çıkarılabilir.

İşlevler

İşle ilgili çalışma
? Her biri on iki düğmeye sahip dört adede kadar PRACSE uzantısı bağlantısı. Düğmeler çeşitli işlevler için yapılandırılabilir, ancak bunlar erişilebilir bölgelere ilişkin net bir genel bakış sağlayan bölge seçimi için özellikle kullanışlıdır ve her düğmenin LED göstergeleri ilgili bölgenin (seçili, meşgul veya arızada olmak gibi) durumunu gösterir. 

Acil durumda çalışma 
? Çağrı istasyonu uzantısı, çağrı istasyonu için itfaiyeci kullanıcı arayüzü yapılandırıldığında ve buna en az bir adet PRA-CSE bağlandığında sesli alarm uygulamaları standartlarına uyar. 
? Tüm kritik alarm işlevleri eldiven takan operatörler için erişilebilir durumdadır. 
? Uzantıdaki tüm göstergeler bağlı çağrı istasyonunun gösterge testi işlevinde yer alabilir. 

Bağlantı 
? Çağrı istasyonu ve uzantısı ile uzantılar arasında güvenilir, kilitli, tek kablolu ara bağlantı. 
? Sağlam metal bağlantı plakası. 
? Tüm uzantılar soldan sağa doğru otomatik olarak adreslenir. 
? Tüm montaj standart Torx TX10 tornavida ile yapılabilir. 

Etiketleme 
? Tuş başına üç satır metin için yere sahip, kolay etiketlemeye yönelik çıkarılabilir ön kapak.
Diğer Özellikler
Stok KoduPRA-CSE
MarkaBosch - Seslendirme
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler