Bosch PRA-MPS3 Çok İşlevli Güç Kaynağı Modülü - Büyük Boy

Lütfen Teklif İsteyin
2
İki haftalık program
14 Sesli Uyarı
Altı kontak çıkışı
Otomatik yaz saati/standart saat
Arka plan müziği seviyesi kontrolü

Plena Haftalık Zamanlayıcı, genel seslendirme sistemlerinde kullanılmaya yönelik, hassas bir zamanlayıcıdır. Okullar, alışveriş merkezleri ve düzenli olarak zamanlanmış mesajlara, sinyallere veya diğer kontrollere ihtiyaç duyulan diğer tüm alanlar için idealdir. Plena Mesaj Yöneticisi ve Acil Anons Sistemine bağlantı için idealdir.

Fonksiyonlar
Ünitede, iki haftalık planın yanı sıra saat ekranı dışındaki tüm eylemlerin ertelendiği bir duraklatma modu bulunur. Olaylar, bir dakikalık hassasiyetle programlanabilir. Olay sayısı sınırsızdır, her dakikada ilişkili bir olay bulunabilir. Her günde ayrı bir olay grubu bulunabilir ve iki plan programlanabilir. Plan ön panelden seçilebilir. Her olay şunları tetikleyebilir:

? Bir sesli uyarı
? Herhangi bir çıkış kontağı kombinasyonu
? Arka plan müziği ses seviyesi değişimi

Zamanlayıcı, ses geçişi ile 14 farklı sesli uyarıyı yayınlayabilir. Diğer ekipmana bağlanmak için röleleri bulunan, altı adet programlanabilir çıkış kontağı içerir. Programlanan kontak olayları, kontağı açabilir veya kapatabilir ya da yapılandırılabilir bir süre için bir vuruş oluşturabilir. Kontaklar, ön paneldeki düğmelerle de kontrol edilebilir.

Ünitede, arka plan müziği sinyallerini zayıflatmak için bir ses girişi ve çıkışı bulunur. Ses seviyesi, doğrudan ön panelden kontrol edilebilir veya belirli zamanlarda, örneğin sabah ve akşam saatlerinde müziği zayıflatmak için, seviyeyi değiştirmek üzere programlanabilir. Sonraki olayda otomatik olarak programlanan seviyeye dönebilir.

Zamanlayıcıda, zamanı harici bir kaynakla senkronize etmek için bir saat senkronizasyon girişi bulunur; ancak doğru zamanı bir bilgisayardan da alabilir. Böylece bir zaman sunucusuyla senkronize olabilir. Zamanlayıcı saati, tarihi de takip ederek haftanın doğru gününün görüntülenmesini ve otomatik yaz saati/ standart saat ayarının yapılmasını sağlar. (Avrupa, Kuzey Amerika, kullanıcının tanımladığı saate göre veya kapalı). Zamanlayıcıda, ters kutup koruması bulunan 24 V yedek güç girişinin yanı sıra doğru saat ayarlarını koruyan bir yedek pil bulunur. Senkronizasyon ve programlama USB portu aracılığıyla yapılır. Programlama, ön panelden de yapılabilir. Daha büyük, ayrı bir ekrana bağlanmak için bir RS-232 konektörü mevcuttur.
Diğer Özellikler
Stok KoduPRA-MPS3
MarkaBosch - Seslendirme
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler