Bosch PRA-SCL Sistem Denetleyicisi-Büyük

Lütfen Teklif İsteyin
2
Tam PRAESENSA cihazları ve ses yönlendirme kontrolü Mesajlar ve ton dosyaları için dahili denetlenen depolama alanı Dante ses giriş ve çıkış akışları desteği Üçüncü taraf uygulamaları için açık arayüz Ses ve kontrol için OMNEO'da IP bağlantılıdır

PRA-SCL, sistem denetleyicileri yelpazesindeki en güçlü modeldir. Sistem denetleyicisi bir PRAESENSA Genel Seslendirme ve Acil Anons sistemindeki sistemle ilgili tüm işlevleri yönetir. Ağ bağlantılı PRAESENSA ses kaynakları ve hedefler arasındaki tüm ses bağlantılarını yönlendirir. Flash belleğinde saklanan ve programlı veya manuel olarak bir çağrı istasyonu ya da bilgisayardan başlatılan mesajları ve tonları denetler ve çalar. Tümü öncelik seviyesi ve bölgenin kullanılma durumuna göre olmak üzere iş çağrıları ve acil durum çağrılarıyla birlikte fon müziği akışlarının yönlendirilmesini yönetir. Bağlı sistem cihazlarına ilişkin tüm durum bilgilerini toplar, olay günlüklerini yönetir ve arızaları bildirir. Sistem denetleyicisi OMNEO aracılığıyla ağa bağlıdır ve entegre yedek pile sahip çok işlevli güç kaynağından DC güçle beslenir. Böylece hem merkezi hem de merkezi olmayan sistem topolojilerini barındırır. Sistemdeki diğer cihazların bağlantıları RSTP'yi destekleyen dahili 5 portlu switch kullanılarak yapılır. Dahili web sunucusu bir tarayıcı kullanarak sistem yapılandırmasına imkan tanır. 

İşlevler
Sistem kontrolü ve ses yönlendirme
- 500'den fazla bölgeye hizmet veren en fazla 250 cihaz ile bir sistemi kontrol etme özelliği. 
- Yönlendirilmiş çoklu alt ağ topolojileri için eklenti desteği ile anahtarlı tek alt ağlı alt ağlara yönelik yerel destek.* 
- Ağ bant genişliğinden tasarruf etmek için birden fazla ve eş zamanlı ses kanallarının dinamik olarak tahsis edilmesi; ses bağlantıları bir çağrı veya mesaj yayınlandığında oluşturulur ve hemen ardından serbest bırakılır. 
- Ses verileri için Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES128), kontrol verileri için ise Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) ile yapılan güvenli ara bağlantılar. 
- Açık veya güvenli OMNEO kanallarına dinamik yeniden yönlendirme ile harici kaynaklardan Dante veya AES67 ses kanallarına yönelik alıcı. 
- Mesajlar ve tonlar için dahili depolama kapasitesi; sekiz taneye kadar mesaj geri aynı anda çalınabilir. 
- Programlı olaylar ve olay zaman damgaları için dahili gerçek zamanlı saat; otomatik Yaz Saati (DST) ayarlı Ağ Zaman Protokolü (NTP) desteği. 
- Dahili sistem olay ve arıza olayı günlüğü. 
- Üçüncü taraf uygulamaları için ağ kontrol arayüzü. 
- Tarayıcı kullanarak yapılandırma ve dosya yönetimi için dahili web sunucusu. 
- İş açısından kritik uygulamalarda en yüksek sistem kullanılabilirliği için çift yedek sistem denetleyici seçeneği. Ses kalitesi 
- Dante ve AES67 ile uyumlu yüksek kaliteli Bosch dijital ses arayüzü olan OMNEO ile IP üzerinden ses; ses örnekleme hızı 24 bit örnek boyutu ile 48 kHz'dir. 
- Mesajlar ve tonlar yüksek çözünürlüklü sıkıştırılmamış wav dosyaları olarak kaydedilir. Denetim 
- Kayıtlı mesaj ve ton denetimi. 
- Sahaya özel verilerin veri bütünlüğünü denetimi. İletişim Sistemleri - PRA-SCL Sistem denetleyicisi, büyük 2 | 5 
- İşleme hatalarını algılamak ve gidermek için dahili watchdog zamanlayıcıları. 
- Tüm sistem cihazlarına ilişkin arızalar veya sorunlar toplanır, bildirilir ve kaydedilir. Arıza toleransı 
- RSTP'yi destekleyen beş OMNEO ağ bağlantı noktası. 
- Kutup değişimi korumasına sahip çift DC girişi.
Diğer Özellikler
Stok KoduPRA-SCL
MarkaBosch - Seslendirme
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler