Seçiminizi Daraltın

Marka

Sadece

Dahua Ateş Isı Ölçer Yüz Tanıma Cihazı

Dahua Ateş ve Isı Ölçer Yüz Okuma Cihazı Fiyatları

Dahua Ateş Isı Ölçer Yüz Tanıma Sistemleri. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri ve Fiyatları.

Koronavirus Ön Tespit ve Uyarı Dahua Ateş Isı Ölçer Yüz Tanıma Cihazları Sistemleri.

Dahua Erişim Kontrolü, yetkisiz personelin belirlenmiş alanlara girmesini önlemek ve erişim kayıtlarını tutmak için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesi ve çeşitli çözümler sunar.

100.000'e kadar kullanıcı, 128 saat dilimi planı, günlük ve depolama yönetimini destekleyen Dahua Erişim Kontrolü ürünleri ve çözümleri, denetleyiciler, okuyucular ve ilgili yazılımlar dahil olmak üzere geniş bir seçim sunar.

Seyirci ve Akıllı Kilit ürünleri de ürün yelpazesine dahildir. Ayrıca parmak izi tanıma ve Yüz Tanıma gibi biyometrik tanıma özellikleri de mevcuttur.

Dahua, 3. taraf yazılımlarla entegrasyonu kolaylaştırmak için standart cihaz SDK'larını, CGI'yi ve Onvif'i (profil C) destekler.

Yüz Okuma Kapı Açma Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilmek İçin Lütfen Aşağıdakı Linki Tıklayarak Blog Yazımızı Ziyaret Ediniz.


Yüz Tanıma Kilit Açma Sistemi Hakkında Daha Geniş Bilgi!
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
STOKTA VAR
Lütfen Teklif İsteyin
Bu kategoride toplam 2 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
dahua ateş ısı ölçer yüz tanıma sistemleri fiyatları. dahua yüz tanıma ateş ölçer cihazı fiyatı. dahua yüz tanıma ısı ölçer cihazları fiyatları. dahua fever meter face recognition system.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.