Seçiminizi Daraltın

Sadece

Dahua Geçiş Kontrol Sistemi

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Dahua Geçiş Kontrol Sistemi Fiyatları

Dahua Geçiş Kontrol Sistemleri. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri ve Fiyatları.

Dahua Erişim Kontrolü, yetkisiz personelin belirlenmiş alanlara girmesini önlemek ve erişim kayıtlarını tutmak için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesi ve çeşitli çözümler sunar.

100.000'e kadar kullanıcı, 128 saat dilimi planı, günlük ve depolama yönetimini destekleyen Dahua Erişim Kontrolü ürünleri ve çözümleri, denetleyiciler, okuyucular ve ilgili yazılımlar dahil olmak üzere geniş bir seçim sunar.

Seyirci ve Akıllı Kilit ürünleri de ürün yelpazesine dahildir. Ayrıca parmak izi tanıma ve Yüz Tanıma gibi biyometrik tanıma özellikleri de mevcuttur.

Dahua, 3. taraf yazılımlarla entegrasyonu kolaylaştırmak için standart cihaz SDK'larını, CGI'yi ve Onvif'i (profil C) destekler.

Geçiş Kontrol Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilmek İçin Lütfen Aşağıdakı Linki Tıklayarak Blog Yazımızı Ziyaret Ediniz.


Geçiş Kontrol Sistemi Hakkında Bilgi!
dahua geçiş kontrol sistemleri fiyatları. dahua geçiş kontrol sistemleri nelerdir? dahua geçiş kontrol sistemi satıcıları. dahua geçiş kontrol sistemleri satıcısı. dahua geçiş kontrol sistemi satan yerler. dahua geçiş kontrol sistemi şirketi. dahua geçiş kontrol sistemleri şirketleri. dahua geçiş kontrol sistemi firması. dahua geçiş kontrol sistemleri firmaları. dahua geçiş kontrol sistemi bayisi. dahua geçiş kontrol sistemi bayileri. dahua güncel fiyat listesi.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.