Seçiminizi Daraltın

Sadece

Dahua Network

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Dahua Network Poe Switch Fiyatları


Dahua Technology, video gözetim sistemlerinde zengin deneyime sahip, dünya lideri bir gelişmiş video gözetim çözümü sağlayıcısıdır. IP CCTV ağları, geleneksel veri iletişim ağlarından farklıdır ve “gecikme”, “paket kaybı” ve diğer faktörler açısından yüksek performans gerektirir.

Dahua Serisi anahtarlar, video akışı için özel olarak tasarlanmıştır.

Bir "Video Yönelimli Anahtar", Dahua'nın diğer anahtarlardan temel farkıdır. ePoE anahtarları 800 metre uzunluğunda iletim sağlar ve endüstriyel anahtarlar aşırı koşullarda performans sağlar. Toplama anahtarları, çekirdek anahtarlar ve daha fazlası, kullanıcılara çok çeşitli uygulamalar için optimum video iletim çözümleri sunar.

“Gözetim İçin Yapıldı, Dahua'dan Üretildi”

İnternet Altyapı Poe Switch Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilmek İçin Lütfen Aşağıdakı Linki Tıklayarak Blog Yazımızı Ziyaret Ediniz.


Network Altyapı Ağ Anahtarı Sistemi Hakkında Daha Geniş Bilgi!
dahua network internet alt yapı sistemleri satıcıları. dahua network internet alt yapı sistemi satıcısı. dahua network internet alt yapı sistemi satan yerler. dahua network internet alt yapı sistemi şirketi. dahua network internet alt yapı sistemleri şirketleri. dahua network internet alt yapı sistemi firması. dahua network internet alt yapı sistemleri firmaları. dahua network internet alt yapı sistemi bayisi. dahua network internet alt yapı sistemleri bayileri.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.