• Tüm Kategoriler
    • Dahua OSD-SFP-0320D SFP Optik Modül

      Dahua OSD-SFP-0320D SFP Optik Modül
      Görsel 1
      Fiyat:
      528,10 TL
      5.0 1
      528.10 www.gulerguvenlik.com
      47,84 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      2
      SFP Optik Modül (PFT3960-PFT3970) SFP

      1.25G, TX 1550nm, RX 1310nm ve 1.25G , TX 1310nm, RX 1550nm olarak çalışır.
      İletim Mesafesi: 20km, Çalışma Sıcaklığı: -40°C~85°C , 4,8, 16 ve 24 Kanal switchler için
      Diğer Özellikler
      Stok KoduOSD-SFP-0320D
      MarkaDahua
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.