Dahua OSD-SFP-0320D SFP Optik Modül

Dahua OSD-SFP-0320D SFP Optik Modül
Görsel 1
Fiyat:
474,72 TL
5.0 1
474.72 www.gulerguvenlik.com
43,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2
SFP Optik Modül (PFT3960-PFT3970) SFP

1.25G, TX 1550nm, RX 1310nm ve 1.25G , TX 1310nm, RX 1550nm olarak çalışır.
İletim Mesafesi: 20km, Çalışma Sıcaklığı: -40°C~85°C , 4,8, 16 ve 24 Kanal switchler için
Diğer Özellikler
Stok KoduOSD-SFP-0320D
MarkaDahua
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.