• Tüm Kategoriler
    • Dahua PFT3960 SFP Optik Modül

      Fiyat:
      1.306,65 TL
      İndirimli Fiyat (%45) :
      718,66 TL
      Kazancınız 587,99 TL
      65,10 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      2
      SFP Optik Modül

      1.25G, TX 1310nm, RX 1550nm, İletim Mesafesi: 20km,
      Çalışma Sıcaklığı: - 40°C~85°C , 16 ve 24 Kanal switchler için
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPFT3960
      MarkaDahua
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.