Dahua PFT3970 SFP Optik Modül

Fiyat:
2.062,20 TL
İndirimli Fiyat (%45) :
1.134,21 TL
Kazancınız 927,98 TL
102,74 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2
SFP Optik Modül

1.25G, TX 1550nm, RX 1310nm, İletim Mesafesi: 20km,
Çalışma Sıcaklığı: - 40°C~85°C , 16 ve 24 Kanal switchler için
Diğer Özellikler
Stok KoduPFT3970
MarkaDahua - Network
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.