• Tüm Kategoriler
    • Dahua PFT3970 SFP Optik Modül

      Dahua PFT3970 SFP Optik Modül
      Görsel 1
      Fiyat:
      899,73 TL
      5.0 1
      899.73 www.gulerguvenlik.com
      81,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      2
      SFP Optik Modül

      1.25G, TX 1550nm, RX 1310nm, İletim Mesafesi: 20km,
      Çalışma Sıcaklığı: - 40°C~85°C , 16 ve 24 Kanal switchler için
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPFT3970
      MarkaDahua
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.