Seçiminizi Daraltın

Marka

Sadece

Dahau HDCVI Harici PTZ Kamera

Dahua Harici PTZ Speed Dome Kamera Fiyatları


Dahua Harici Speed Dome Güvenlik Kameraları. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri ve Fiyatları.

Dahua, hem IP hem de HDCVI PTZ kameraları sunar. PTZ kameralar, hem geniş alan kapsamı hem de mükemmel ayrıntı sağlamak için kaydırma, eğme ve yakınlaştırma işlevlerini kullanır. Kullanıcı özel uygulamaları için konumlandırma sistemleri, korozyon önleyici kameralar ve patlamaya dayanıklı kameralar gibi özel kameralar da mevcuttur.

Ultra Serisi kameralar, yüksek performans talepleri olan uygulamaları karşılamak için yüksek performanslı sensörler, güçlü optik yakınlaştırma, uzun menzilli IR aydınlatma ve güçlü koruma özelliklerine sahiptir.

Pro Serisi performans ve maliyet dengesine odaklanırken, Lite ve Wi-Fi Serisi kompakt tasarımları ve uygun fiyatı ile kullanıcılara alternatifler sunuyor.

Dahua PTZ kameralar, ulaşım, hükümet, şehir gözetimi vb. gibi farklı dikey sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve Everest Dağı gibi zorlu koşullarda bile dayanıklılıklarını ve etkinliklerini kanıtlamıştır.

PTZ Speed Dome Güvenlik Kamerası Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilmek İçin Lütfen Aşağıdakı Linki Tıklayarak Blog Yazımızı Ziyaret Ediniz.


PTZ Speed Dome Kamera Güvenlik Sistemi Hakkında Daha Geniş Bilgi!
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Dahua Harici PTZ Speed Dome HDCVI Güvenlik Kameraları Fiyatları. Dahua Harici PTZ Speed Dome HDCVI Güvenlik Kamerası Fiyatları. Dahua Harici PTZ Speed Dome HDCVI Kamera Fiyatı.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.