Seçiminizi Daraltın

Marka

Sadece

HDCVI Kamera Fiyatları

HDCVI Güvenlik Kamerası Fiyatları

HDCVI Güvenlik Kameraları. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri ve Fiyatları.

HDCVI (Yüksek Çözünürlüklü Kompozit Video Arayüzü) teknolojisinin mucidi olarak Dahua, kendi patentleriyle 2012'de piyasaya sürülmesinden bu yana mevcut koaksiyel tabanlı sistemleri gençleştirmek için sürekli olarak teknolojiye yatırım yapıyor. Koaksiyel üzerinden 4K çözünürlüğü ilk getiren, IoT'yi analog izlemeye ilk getiren ve çoklu sensör ve balık gözü kameralar gibi çok yönlü tekliflerle Dahua, HDCVI kamera seçimini mevcut koaksiyel sisteminizi güçlendirmek için mükemmel bir seçim olarak formüle etti.

Dahua HDCVI kameralar, proje odaklı özelliklerle yüksek performanstan maliyet/performans dengesine kadar değişen Ultra, Pro ve Lite Serisine ayrılır. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre kameraları seçebilirler.

HDCVI kameralar, mevcut analog altyapının mevcut olduğu ve kullanıcıların 4M/4K çözünürlük, koaks üzerinden IoT, Koaks Üzerinden Güç (PoC) ve daha fazlası dahil olmak üzere en son teknolojilere ihtiyaç duyduğu uygulamalarda kullanılır.

Güvenlik Kamerası Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilmek İçin Lütfen Aşağıdakı Linki Tıklayarak Blog Yazımızı Ziyaret Ediniz.

Güvenlik Kameraları Hakkında Daha Geniş Bilgi!

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
STOKTA VAR
Lütfen Teklif İsteyin
Bu kategoride toplam 157 ürün listeleniyor.
hdcvi güvenlik kamerası. hdcvi kamera. 2mp hdcvi kamera. 4mp hdcvi kamera. 5mp hdcvi kamera. 8mp hdcvi kamera. 2mp hdcvi kamera fiyatları. 4mp hdcvi kamera fiyatları. 5mp hdcvi kamera fiyatları. 8mp hdcvi kamera fiyatları. hdcvi kamera yorum. hdcvi kamera fiyatları. hdcvi Sesli kamera. hdcvi kamera fiyatı. hdcvi kamera güvenlik.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.