Seçiminizi Daraltın

Sadece

Hikvision Access Kontrol Sistemi

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Hikvision Geçiş Kontrol Sistemleri Fiyatları

Hikvision Access Geçiş Kontrol Sistemleri. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri ve Fiyatları.

Erişim kontrol sistemleri, herhangi bir hassas alanda kritik bir rol üstlenir ve belirli bir zamanda yalnızca doğru kişilerin girmesine izin verir. Çoklu konfigürasyonlar, en basit kart okuyucudan günümüzde yaygın olarak kullanılan parmak izi terminallerine ve algoritma etkin yüz tanıma terminaline kadar çeşitli bütçelere ve ihtiyaçlara hitap etmektedir. Hikvision'ın denetleyiciler, kart okuyucular, turnikeler ve kapı kilitleri gibi birçok cihazı size eksiksiz ve güvenli bir geçiş kontrol sistemi sunar.

Müşteri gereksinimleri daha karmaşık hale geldikçe, tek bir çözüm artık her ihtiyacı karşılayamaz. Bu nedenle, erişim kontrol sistemlerimizin kimlik kartları, parmak izleri, şifreler, yüz görüntüleri ve QR kodları gibi çeşitli kimlik doğrulama yöntemlerini yalnızca birkaçını saymak gerekirse birleştirebilirsiniz.

Temel işlevlerin yanı sıra Hikvision donanımı, geri verilen gösterimi önleme, birleşik kimlik doğrulama, kilitleme ve daha fazlasıyla gelişmiş erişim yönetimine kadar uzanır. Ve profesyonel yönetim yazılımı, cihaz kaydını, yönetimini ve personel kaydını çok daha kolay hale getirir.

Biyometrik olmayan erişim kontrol cihazlarını kullanmak isteyen kullanıcılar için kart terminalleri mükemmel bir seçimdir. Kompakt ve iyi tasarlanmışlar, kart kaydırma ve PIN kodlarının kombinasyonunu destekleyerek uzun bir uygulama listesi için en temel ancak güvenilir şekilde güvenli erişim kontrolü yönetimini sağlarlar.

Geçiş Kontrol Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilmek İçin Lütfen Aşağıdakı Linki Tıklayarak Blog Yazımızı Ziyaret Ediniz.


Geçiş Kontrol Sistemi Hakkında Bilgi!
hikvision geçiş kontrol sistemleri fiyatları. hikvision geçiş kontrol sistemleri nelerdir? hikvision geçiş kontrol sistemi satıcıları. hikvision geçiş kontrol sistemleri satıcısı. hikvision geçiş kontrol sistemi satan yerler. hikvision geçiş kontrol sistemi şirketi. hikvision geçiş kontrol sistemleri şirketleri. hikvision geçiş kontrol sistemi firması. hikvision geçiş kontrol sistemleri firmaları. hikvision geçiş kontrol sistemi bayisi. hikvision geçiş kontrol sistemi bayileri. hikvision güncel fiyat listesi.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.