Interra ITR830-0002 Daikin Split KNX Klima Ağ Geçidi

Daikin Split KNX Klima Ağ Geçidi
ITR830-0002, Daikin Split klima cihazlarının tüm fonksiyon parametrelerini KNX hattı üzerinden izlemek ve kontrol etmek için kullanılan bir klima arabirimidir. Daikin Split AC - KNX arabirimi, Daikin tarafından satılan ve uyumluluk listesinde Split olarak sınıflandırılan modellerle uyumlu olarak çalışmaktadır. Daikin Split AC - KNX arabirimi kolay kurulum özelliği sayesinde kurulum yapılacak klimanın kendi iç ünitesine veya klimadan uzakta uygun olan bir lokasyona monte edilebilmektedir. Daikin Split AC - KNX arabiriminin bir tarafı doğrudan AC iç ünitenin elektronik devresine diğer tarafı da doğrudan KNX veriyoluna bağlanarak kurulum yapılmaktadır.

Ana Fonksiyonları:
ITR830-0002 arabirimi, Daikin Split klimalarının KNX bus hattı ile çift yönlü entegrasyonunu sağlar. 
ITR830-0002, 4 mantıksal gelişmiş parametre içerir, her bir mantıksal parametre 4 girişe kadar mantık koşulu bulundurabilir ve VEYA, VE & ÖZEL VEYA mantıksal operatörü olarak yapılandırılabilir. 
ITR830-0002, 8 gelişmiş dönüştürücü parametresi içerir ve her dönüştürücü giriş türüne bağlı olarak dört işlem hesaplaması yapabilmektedir. 
Mantıksal ve dönüştürücü parametreleri, enerji tasarrufu, yapılandırılabilir senaryolar, sıcaklık limitleri vb. için kullanılabilir. 
Daikin AC ünitesi, istisna durumlarda oluşabilecek hatalar için hata bildirimleri bulundurmaktadır.
Diğer Özellikler
Stok KoduITR830-0002
MarkaInterra
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2