Interra ITR830-0006 LG KNX Klima Ağ Geçidi

Lütfen Teklif İsteyin
2
ITR830-0006, LG klima cihazlarının tüm fonksiyon parametrelerini KNX hattı üzerinden izlemek ve kontrol etmek için kullanılan bir klima arabirimidir. LG AC - KNX arabirimi, LG tarafından satılan ve uyumluluk listesinde multi, multi-f, multi-f max ve VRV olarak sınıflandırılan modellerle uyumlu olarak çalışmaktadır. LG AC - KNX arabirimi kolay kurulum özelliği sayesinde kurulum yapılacak klimanın kendi iç ünitesine veya klimadan uzakta uygun olan bir lokasyona monte edilebilmektedir. LG AC - KNX arabiriminin bir tarafı doğrudan AC iç ünitenin elektronik devresine diğer tarafı da doğrudan KNX veriyoluna bağlanarak kurulum yapılmaktadır.

Ana Fonksiyonları:
ITR830-0006 cihazı, LG klimalarının KNX bus hattı ile çift yönlü entegrasyonunu sağlar. 
4 mantıksal gelişmiş parametre içerir, her bir mantıksal parametre 4 girişe kadar mantık koşulu bulundurabilir ve VEYA, VE & ÖZEL VEYA mantıksal operatörü olarak yapılandırılabilir. 
8 gelişmiş dönüştürücü parametresi içerir ve her dönüştürücü giriş türüne bağlı olarak dört işlem hesaplaması yapabilmektedir. 
Mantıksal ve dönüştürücü parametreleri, enerji tasarrufu, yapılandırılabilir senaryolar, sıcaklık limitleri vb için kullanılabilir. 
LG AC ünitesi, istisna durumlarda oluşabilecek hatalar için hata bildirimleri bulundurmaktadır.
Diğer Özellikler
Stok KoduITR830-0006
MarkaInterra
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2