Interra ITR830-0011 DemirDöküm KNX Klima Ağ Geçidi

ITR830-0011, Demirdöküm klima cihazlarının tüm fonksiyon parametrelerini KNX hattı üzerinden izlemek ve kontrol etmek için kullanılan bir klima arabirimidir. Demirdöküm VRV AC - KNX arabirimi, Valliant tarafından satılan ve uyumluluk listesinde VRV olarak sınıflandırılan modellerle uyumlu olarak çalışmaktadır. Demirdöküm VRV AC - KNX arabirimi kolay kurulum özelliği sayesinde kurulum yapılacak klimanın kendi iç ünitesine veya klimadan uzakta uygun olan bir lokasyona monte edilebilmektedir. Demirdöküm VRV AC - KNX arabiriminin bir tarafı doğrudan AC iç ünitenin elektronik devresine diğer tarafı da doğrudan KNX veriyoluna bağlanarak kurulum yapılmaktadır.

Ana Fonksiyonları
ITR830-0011 cihazı, Demirdöküm VRV klimalarının KNX bus hattı ile çift yönlü entegrasyonunu sağlar. 
4 mantıksal gelişmiş parametre içerir, her bir mantıksal parametre 4 girişe kadar mantık koşulu bulundurabilir ve VEYA, VE & ÖZEL VEYA mantıksal operatörü olarak yapılandırılabilir. 
8 gelişmiş dönüştürücü parametresi içerir ve her dönüştürücü giriş türüne bağlı olarak dört işlem hesaplaması yapabilmektedir. 
Mantıksal ve dönüştürücü parametreleri, enerji tasarrufu, yapılandırılabilir senaryolar, sıcaklık limitleri vb için kullanılabilir. 
Demirdöküm AC - KNX ünitesi, istisna durumlarda oluşabilecek hatalar için hata bildirimleri bulundurmaktadır.
Diğer Özellikler
Stok KoduITR830-0011
MarkaInterra
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2