Interra ITR830-0015 Viessmann Split KNX Klima Ağ Geçidi

Lütfen Teklif İsteyin
2
ITR830-0015, Viessman Split klima cihazlarının tüm fonksiyon parametrelerini KNX hattı üzerinden izlemek ve kontrol etmek için kullanılan bir klima arabirimidir. Viessman Split AC - KNX arabirimi, Interra tarafından satılan ve uyumluluk listesinde Split olarak sınıflandırılan modellerle uyumlu olarak çalışmaktadır. Viessman Split AC - KNX arabirimi kolay kurulum özelliği sayesinde kurulum yapılacak klimanın kendi iç ünitesine veya klimadan uzakta uygun olan bir lokasyona monte edilebilmektedir. Viessman Split AC - KNX arabiriminin bir tarafı doğrudan AC iç ünitenin elektronik devresine diğer tarafı da doğrudan KNX veriyoluna bağlanarak kurulum yapılmaktadır.

Ana Fonksiyonları:
ITR830-0015 arabirimi, Viessman Split klimalarının KNX bus hattı ile çift yönlü entegrasyonunu sağlar. 
ITR830-0015, 4 mantıksal gelişmiş parametre içerir, her bir mantıksal parametre 4 girişe kadar mantık koşulu bulundurabilir ve VEYA, VE & ÖZEL VEYA mantıksal operatörü olarak yapılandırılabilir. 
ITR830-0015, 8 gelişmiş dönüştürücü parametresi içerir ve her dönüştürücü giriş türüne bağlı olarak dört işlem hesaplaması yapabilmektedir. 
Mantıksal ve dönüştürücü parametreleri, enerji tasarrufu, yapılandırılabilir senaryolar, sıcaklık limitleri vb. için kullanılabilir. 
Viessman AC ünitesi, istisna durumlarda oluşabilecek hatalar için hata bildirimleri bulundurmaktadır.
Diğer Özellikler
Stok KoduITR830-0015
MarkaInterra
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2