Interra ITR830-0504 Samsung KNX Klima Ağ Geçidi (4 Kanal)

Lütfen Teklif İsteyin
2
ITR830-0504, Samsung NASA klima cihazlarının tüm fonksiyon parametrelerini KNX hattı üzerinden izlemek ve kontrol etmek için kullanılan bir klima arabirimidir. Samsung NASA AC - KNX arabirimi kolay kurulum özelliği sayesinde kurulum yapılacak klimanın kendi iç ünitesine veya klimadan uzakta uygun olan bir lokasyona monte edilebilmektedir. Daikin Sky & VRV AC - KNX arabiriminin bir tarafı doğrudan AC iç ünitenin elektronik devresine diğer tarafı da doğrudan KNX veri yoluna bağlanarak kurulum yapılmaktadır. Ayrıca model numarasına göre Samsung NASA Gateways aynı anda 1, 1-4, 4-8, 8-16 veya 16-32 klimayı kontrol edebilmektedir. Ayrıca enerji tasarrufu, yapılandırılabilir senaryolar, sıcaklık limitleri vb. için mantık ve dönüştürücü parametreleri kullanılabilir. 
Not : Isıtma ve soğutma arasındaki mod geçişlerinde klima kapalı kalmalıdır.

Ana Fonksiyonları:
ITR830-0504 cihazı, klimaları multicast fonksiyonu ile senkronize veya birbirinden bağımsız olarak kontrol edebilir. 
4 mantıksal gelişmiş parametre içerir, her bir mantıksal parametre 4 girişe kadar mantık koşulu bulundurabilir ve VEYA, VE & ÖZEL VEYA mantıksal operatörü olarak yapılandırılabilir. 
8 gelişmiş dönüştürücü parametresi içerir ve her dönüştürücü giriş türüne bağlı olarak dört işlem hesaplaması yapabilmektedir. 
Mantıksal ve dönüştürücü parametreleri, enerji tasarrufu, yapılandırılabilir senaryolar, sıcaklık limitleri vb için kullanılabilir.
Samsung NASA AC ünitesi, istisna durumlarda oluşabilecek hatalar için hata bildirimleri bulundurmaktadır. 
1-16 arasındaki klimalar A bağlantı noktasına ve 16-32 arasındaki klimalar B bağlantı noktasına bağlanmalıdır. Ancak, A ve B portlarının birbirinden izole edilmesi gerekir.
Diğer Özellikler
Stok KoduITR830-0504
MarkaInterra
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2