Interra ITR831-001 KNX - DMX Ağ Geçidi

Lütfen Teklif İsteyin
2
ITR831-0001 KNX-DMX Gateway modülü iki yönlü kontrolü destekler ve DMX programlarını kaydedebilir, oynatabilir ve silebilir. 4 saate kadar kayıt süresi ile KNX-DMX Gateway, bilgisayar ışığı, hareketli kafa lambası, lazer ışığı, LED renk kontrolü vb. fonksiyonlar için dahili DMX protokolü portuna sahip cihazları kontrol etmekte yaygın olarak kullanılabilir.

Ana Fonksiyonları:
3 çalışma modu: DMX kayıt modu, DMX dimleme modu ( EIB?den DMX?e) ve DMX?ten EIB?ye dönüşüm modu (1bit, 1byte very tipi). 
Desteklenen haberleşme sinyali: DMX512-1990, ArtNet DMX. 24 programa kadar kayıt etme ve oynatma, maksimum kayıt süresi: 4 saat. 
DMX kaydedici modu, 48 kanala kadar anahtarlama ve dimlemeyi destekler; bu da DMX cihazını KNX sistemi üzerinden kontrol etmek anlamına gelir. 
DMX'den EIB'ye dönüştürme modu, DMX sinyali ile DMX sinyali üzerinden anahtarlama ve tam dimlemeyi destekler, bu da DMX depolama kontrol fonksiyonu üzerinden KNX sisteminin kontrol edilmesi anlamına gelir. 
DMX çıkış sinyali, bilgisayar ışığı, hareketli kafa lambası, lazer ışığı, LED renk kontrolü vb. gibi fonksiyonlar için dahili DMX protokolü portuna sahip cihazları kontrol etmekte kullanılabilir. 
KNX sistemi için DMX giriş kontrol fonksiyonları şunlardır: Dizi kontrolü, Senaryo kontrolü, Anahtarlama kontrolü, Kısmi karartma, Tam karartma.
Diğer Özellikler
Stok KoduITR831-001
MarkaInterra
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler