• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   İzmir Kapı Tipi Metal Arama Boy Dedektörleri

   Kapı Tipi Metal Arama Boy Dedektörleri


   Kapı Tipi Üst Metal Arama ve Tarama Boy Dedektörü. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri  ve Fiyatları.

   Uçakla seyahat eden herhangi biri muhtemelen içinden geçilebilen bir metal detektöründen geçmiştir. Bu güvenlik cihazları ayrıca okullarda, spor etkinliklerinde, devlet dairelerinde ve konserlerde kullanılmıştır. Kameralar, kapı erişim kontrolü ve acil durum çağrı sistemlerini içeren tam bir güvenlik sisteminin parçasıdırlar.

   Metal dedektörleri etkili ve güvenlidir. Tıpkı IP kameralar ve kapı erişim kontrolü gibi , güvenliğinize ve güvenliğinize katkıda bulunurlar.

   Metal bir çivinin etrafına sarılmış bir bakır tel bobinidir. Bobine akım uygulandığında metal çivi mıknatıslanır.

   Bir tel bobinden bir elektrik darbesi gönderildiğinde, manyetik bir alan oluşturur. Alan metal bir nesneye çarptığında, geri yansır ve başka bir tel bobini kullanılarak tespit edilebilir. Algılanan darbenin boyutu ve zamanlaması, nesnenin boyutunu ve konumunu tanımlamak için kullanılır.  

   Nasıl Çalışır
   İçinden geçebilen metal dedektörler tipik olarak darbe indüksiyon (PI) teknolojisini kullanır. PI sistemleri, tel bobini üzerinden güçlü, kısa akım patlamaları (darbeler) gönderir. Her darbe kısa bir manyetik alan oluşturur. Bir metal parçası manyetik alandan geçtiğinde, yansıyan bir manyetik alan yaratılır. Bu manyetik alan daha sonra alıcı bobin ile reaksiyona girer ve bu da alarm sistemini tetikler. Bu başlangıç ani yükselişi birkaç mikrosaniye (saniyenin milyonda biri) sürer ve bobinden bir akım geçmesine neden olur. Bu sonraki akıma yansıyan darbe adı verilir ve yalnızca yaklaşık 30 mikrosaniye sürer.
   Tipik bir PI tabanlı metal detektörü saniyede yaklaşık 100 pals gönderir, ancak sayı, üreticiye ve modele göre saniyede yaklaşık 25 pals ile 1.000'in üzerinde arasında değişebilir.

   İçinden geçilebilen metal dedektörler, metal boy dedektörün dikdörtgen kemeri içindeki tüm alanı kaplayan geniş manyetik alanlar oluşturur. Bir kişi metal dedektöründen geçip alarmı çalıştırırsa, havaalanı güvenliği bu kişinin potansiyel olarak bıçak veya tabanca gibi tehlikeli, metal tabanlı bir silahı saklayabileceği konusunda bilgilendirilir ve daha fazla araştırma yapılır.

   En yeni metal dedektörleri, yalnızca alarm çalmakla kalmayıp aynı zamanda güvenlik görevlisine metal nesnenin nerede olduğunu söyleyebilen birden fazla bölgeye sahiptir.

   Metal dedektörü nesne konumu gösterimi
   Çok bölgeli geçiş metal dedektörleri, ayrı algılama bölgesi oluşturan birden çok bobin içerir. Birden çok nesneyi algılayabilir ve bulunabilecekleri tüm alanları görüntüleyebilirler. Sistemler 33 bölgeye kadar mevcuttur. Ünitenin yan tarafında güvenlik görevlisinin nesneyi bulmasını çok daha kolay hale getiren alarm ışıkları vardır. Daha fazla bilgi edinmek için " İçinden Geçmeli Metal Dedektörleri Nasıl Çalışır ?" Hakkındaki videomuza bir göz atın .

   Kapı Tipi Metal Arama Bpy Dedektörleri Güvenli ve Etkilidir
   Sağlık Fiziği Derneği, havaalanı güvenliği hakkında bir bilgi notu yazdı, "Manyetik alanlar [metal dedektörler tarafından oluşturulan] bir radyasyon türü olsa da, makinenin yaydığı radyasyon iyonlaşmaz… [ve] biyolojik hasara neden olmaz. Bu nedenle, metal dedektörlerine tekrar tekrar maruz kalmanın bile ilişkili radyasyon riski yoktur. " Bunu akılda tutarak, havalimanı metal dedektörleri havalimanlarında, okullarda ve işletmelerde güvenliği sağlamak için çok etkili ve güvenli bir yöntem sağlar.

   Özet
   İçinden geçebilen metal dedektörler, içlerinden geçen metali algılamak için manyetik alanları kullanır. Nasıl çalıştıklarının arkasındaki bilim, Maxwell denklemlerine dayanmaktadır. En yeni dedektörler, alarma neden olan metalin yerini tam olarak belirlemelerine olanak tanıyan çoklu algılama bölgeleri içerir. Güvenliği sağlamak için güvenli ve etkili bir yöntem oldukları kanıtlanmıştır.
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   • Sayfa :
   • 1
   ZkTeco ZK-D3180S [TD]
   Lütfen Teklif İsteyin
   Bu kategoride toplam 10 ürün listeleniyor.
   • Sayfa :
   • 1
   Kapı Tipi Metal Arama Boy Dedektörleri Fiyatları. Metal Tarama Boy Dedektörleri Fiyatları. Üst Arama Boy Dedektörleri Fiyatları. Kapı Tipi Boy Dedektörü Fiyatı. Kapı Model Boy Dedektörü. Boy Dedektörü Fiyatı. 

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.