Seçiminizi Daraltın

Sadece

Door Opening Lock System

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Elektrikli Elektronik Manyetik Kapı Açma Kilit Fiyatları

Elektrikli Elektronik Manyetik Kilit Kapı Açma Sistemleri. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri ve Fiyatları.


Elektronik Kapı Kilitleri İle Daha İleri Güvenlik

Elektronik, manyetik kapı kilitleri ile entegreli çalışan, standolen cihaz modellerde chipli ve kartlı açılabilirken, bazılarında sayısal bir kod bulunmaktadır. Biyometrik olarak adlandırılan birkaç kapı açma sistemi koordine etmek ve onlara aynı erişim seçeneklerini sağlamak da mümkündür. Bu sayede farklı erişimler için birden fazla chip kart kullanılmasına gerek kalmaz.
Ön kapılar ve garaj kapılarında özel kullanım veya ticari amaçlar için olsun, modern parmak izi kapı açma, yüz tanıma gibi çok çeşitli erişim noktaları için mevcuttur.

 

Kilit Sistemleri: Güvenliğinizi Sağlamak ve Erişim Kontrolünü Kolaylaştırmak için Etkili Bir Araç

Günlük hayatta, güvenlik ve erişim kontrolü büyük önem taşır. Evlerimizde, işyerlerimizde veya diğer alanlarda, kilit sistemleri güvenliğimizi sağlamak ve yetkisiz girişleri engellemek için etkili bir araçtır. Bu sistemler, yüksek güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve çeşitli seçenekler sunarak kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar.
elektrikli elektronik manyetik kilit kapı açma sistemleri fiyatları. elektrikli elektronik manyetik kilit kapı açma sistemi fiyatı. elektrikli kilit kapı açma sistemi fiyatı. elektronik kilit kapı açma sistemi fiyatı. manyetik kilit kapı açma sistemi fiyatı. en iyi ve kaliteli kilit sistemleri.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.