Makim T300 HG 40 Double Hızlı Geçiş Turnikesi

Ürün Açıklaması

Uygulama Alanları : T300 HG 40 oteller, üniversiteler, iş merkezleri, bakanlıklar ,bankalar, havalanları gibi özellikle iç dizayna önem verilen binalarda rahatlıkla kullanılabilir.
Materyaller: T300 HG 40 ana gövde 304 paslanmaz çelikten, kanatlar sağlamlaştırılmış 10 mm plexyglass mazlemeden üretilir. İsteğe göre, üst kapak farklı desenlerde, 10 mm özel pvc kaplamalı ahşap malzemeden üretilebilir. Plexyglass kanatlara logo uygulaması yapılabilir. İstenildiği taktirde 10 mm pleksyglass malzemenin yerine 10 mm cam kanatlar üretilebilir. Tüm mekanik parçalara korozyona karşı korunacak şekilde özel kaplama yapılmıştır. Elektronik kartlar Makim mühendisleri tarafından geliştirilmiş, bir çok farklı entegrasyonda ve farklı modlarda çalışmaya uygun şekilde üretilmiştir.
Genel Kullanım : T300 HG 40 modeline parmak izi okuyucu, kart okuyucu, yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı entegre edilebilir. Bu amaç için opsiyonel okuyucu ayağı Makim tarafından üretilebilir. Geçiş hakkı verildiğinde kanatlar otomatik olarak açılır ve geçiş tamamlandığında tekrar kapanır. Geçiş yapılmadığı takdirde, 15 saniye T 300 HG 40 açık bekler ve buzzer ile sesli uyarı verdikten sonra kapanır. Her ünitede bulunan 7 adet özel sensörler sayesinde yetkisiz geçişler engellenir. Geçiş aralığı 60 cm aralığındadır. Ayrıca kanatlar arasında sıkışma tehlikesine karşı, özel güvenlik sensörü bulunmaktadır. T300 HG 40’ın iki tarafında, geçiş yönünü gösteren yeşil ve kırmızı renkle de LED ışıklar bulunur. 
Güvenlik : T300 HG 40’ta, elektrik kesildiğinde opsiyonel olarak kanatlar elle yada otomatik olarak açılacak şekilde üretilebilir. Bunun dışında, eğer akü kullanılırsa, elektrik kesintisinde T 300 HG40, belirli bir süre standart modunda çalışmaya devam eder.

Teknik Özellikler


24 V DC +% 20 Çalışma Voltajı,
-10C°+50C ° Çalışma Sıcaklığı,
350x1400x1000 mm, 90 Kg
Diğer Özellikler
Stok KoduT300 HG 40 Double
MarkaMakim
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.