• Tüm Kategoriler
  • Makim T300 HGSLIM Kısa Single Hızlı Geçiş Turnikesi

   Fiyat:
   64.023,26 TL
   5.799,44 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   2
   Ürün Açıklaması

   Uygulama Alanları:  T300 HG SLIM oteller, üniversiteler, iş merkezleri, bakanlıklar ,bankalar, havalanları gibi özellikle iç dizayna önem verilen binalarda rahatlıkla kullanılabilir.
   Materyal: T300 HG SLIM ana gövde 304 paslanmaz çelikten,kanatlar ve üst kapak, ekstra sağlamlaştırılmış 10 mm plexyglasstan üretilir. Plexyglass kanatlara logo uygulaması yapılabilir. İstenildiği taktirde pleksi kanatlar cam malzemeden üretilebilir. Tüm mekanik parçalara korozyona karşı korunacak şekilde özel kaplama yapılmıştır. Elektronik kartlar Makim mühendisleri tarafından geliştirilmiş, bir çok farklı entegrasyonda ve farklı modlarda çalışmaya uygun şekilde üretilmiştir.
   Genel Kullanım: T300 HG SLIM modeline parmak izi okuyucu, kart okuyucu, yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı entegre edilebilir. Bu amaç için opsiyonel okuyucu ayağı Makim tarafından üretilebilir. Geçiş hakkı verildiğinde kanatlar otomatik olarak açılır ve geçiş tamamlandığında tekrar kapanır. Geçiş yapılmadığı takdirde, 15 saniye T 300 HG SLIM açık bekler ve buzzer ile sesli uyarı verdikten sonra kapanır. Özel sensörler sayesinde yetkisiz geçişler engellenir. Geçiş aralığı 60 cm aralığındadır. Ayrıca kanatlar arasında sıkışma tehlikesine karşı, özel güvenlik sensörü bulunmaktadır. T300 HG SLIM’in iki tarafında, geçiş yönünü gösteren yeşil ve kırmızı renkle de LED ışıklar bulunur.
   Güvenlik: T300 HG SLIM’de, elektrik kesildiğinde opsiyonel olarak kanatlar elle yada otomatik olarak açılacak şekilde üretilebilir. Bunun dışında, eğer akü kullanılırsa, elektrik kesintisinde T 300 HG SLIM, belirli bir süre standart modunda çalışmaya devam eder.

   Teknik Özellikler

   24 V DC +% 20 Çalışma Voltajı,
   -10C°+50C ° Çalışma Sıcaklığı,
   90 x1256x1000 mm, 36 Kg, 3 Sensörlü
   Diğer Özellikler
   Stok KoduT300 HGSLIM Kısa Single
   MarkaMakim
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.