Özak AVIR TUNNEL Hijyen Turnikesi

GENEL ÖZELLİKLER

Gövde Özellikleri: Galvanizli sac üzeri elektrostatik toz boyalı, opsiyonel olarak paslanmaz çelik (304 veya 316 kalite).
Ebatlar: 1500 x 1000 x 2300 mm
Net Geçiş Genişliği: 1200 mm
Net Geçiş Yüksekliği: 2200 mm
Enerji: 110/220V - 50/60Hz AC (±%10) 24V DC beklemede 29 W, max. ~58 W.
Geçiş Alanı Aydınlatma: LED
Çalışma Isısı, Nem Oranı, IP Sınıfı: (-20°C) ? (+68°C) (Ops:- 50°C ısı pozitifleme ile), RH 95% (±2%) yoğuşmasız), IP 56 dış ortam (dezenfektan malzeme sağlayıcısının spektleri ayrıca dikkate alınmalıdır).
Nakliye - Kullanım Kolaylığı: Demonte sevkiyat imkanı, kolay kurulum ve montaj, geçici kullanımlar için yere monte etmeden kullanılabilmektedir.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

İndikatör Özelliği: LED Yan durum indikatörü ve dezenfeksiyon indikatörü standart olarak sunulmaktadır. Dezenfeksiyon indikatörü dezenfeksiyon süresince kırmızı, dezenfeksiyon tamamlandığında yeşil yanar. 
Kontrol Sistemi: Kuru kontak (ground control) ile kontrol edilebilir. Ops.: RS 232, RS 485 veya LAN (network) ile fonksiyonları kontrol edilebilir.
Entegrasyon: Opsiyonel olarak biometrik, ateş ölçer ve termal kamera adapte edilebilir ve her türlü geçiş kontrol sistemi ile uyum içerisinde çalışır. Sistem Özellikleri Sadece hijyen tüneli olarak çalışabildiği gibi geçiş kontrol sistemleri (ateş ölçer, termal kamera, biometrik ve kart okuyucular) ile de çalışabilir. 
Normal Geçiş: Tünele girildiğinde kişinin varlığı algılanır ve ayarlanan süre boyunca dezenfeksiyon işlemi gerçekleşir.
Sürekli Geçiş: Peş peşe geçişlerde kesintisiz olarak dezenfektan uygulanır. 10 saniye geçiş yapılmazsa cihaz
bekleme konumuna geçer.
Access Kontrol Sistemi ile Geçiş: Kişi access kontrol sisteminden onay aldıktan sonra dezenfeksiyon işlemi gerçekleşir.
Sistem dışına çıkan emiş hortumu tercih edilen dezenfeksiyon sıvısı tankına daldırılır. Sıvı buradan vakum pompa ile emilir ve 12 noktadan komple vücut dezenfeksiyonu için püskürtülür. Opsiyonel olarak ilave edilen boy sensörü sayesinde kişinin boyuna göre nozullar devreye girer. Sıvı bitti alarmı (görsel-işitsel) mevcuttur, bu durumda sistem kendini OFF konuma alır ve durum indikatörleri kırmızı çarpıya döner. Motor ve elektronik aygıtlar gövdeye entegre edilmiştir. Dozajlama sistemi ve yönlendirilmiş nozul yapısı sayesinde tüm vücut dezenfeksiyonu sağlanır. Fotosel kontrollü dezenfeksiyon püskürtme süresi ayarlanabilir.

FONKSİYONEL ÖZELLİKLER

Geçiş: Geçiş alanına giren kişi sensörler vasıtasıyla tespit edilir. Ayarlanan süre kadar dezenfeksiyon sıvısı özel açılı nozullardan kişiye püskürtülür. Dezenfeksiyon tamamlandığında kişi geçişini tamamlar. Opsiyonel boy sensörü ile giren kişinin boyuna uygun nozullardan dezenfeksiyon sıvısı püskürtülür. Sürekli dozajlama fonksiyonu sayesinde hızlı geçiş imkanı sunulmaktadır. 
Geçiş Hızı: ~20 geçiş/dakika 
Emniyet: Dezenfektan sıvı sağlayıcısının emniyet talimatlarına uyulmalıdır. Opsiyonel boy sensörü ile kişinin boyuna uygun dezenfeksiyon sağlanmaktadır.

OPSİYONEL AKSESUAR VE UYGULAMALAR

Opsiyonlar: Uzaktan Kumanda Alıcı-Verici, Manuel Kumanda, Counter (Resetli-Resetsiz), Kart Okuyucu
Ayakları, Fotosel Alarm Sensörü, Limitör, Pasif Ayakkabı Dezenfeksiyonlu Alt Pleyt, Ateş Ölçer,
Boy Sensörü.
Diğer Özellikler
Stok KoduAVIRTUNNEL
MarkaÖzak
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler