Özak CGG-SQ-AIR Cam Boy Turnikesi

Teknik Özellikler

Elektrostatik toz kaplama boyalı çelik.
4+4 mm lamine cam bombeli döner kapılar ve 4+4mm lamine cam yan duvarlar.
Her iki yan yüzde kolonlar üzerinde DOT MATRIX indikatörler ve ana taşıyıcı kolonlara entegre dikey şerit LED indikatörler içerir. Turnike içi tavanda ise LED durum indikatörleri bulunur.
110/220 V (% ± 10) AC – 60/50 Hz., Switch Mode Power Supply 24 V DC.
Stand-by: ~29 W, geçiş anında: ~190 W.
5 - 6 kişi/dk. (tek yönlü trafik), 7 - 8 kişi/dk. (çift yönlü trafik).
*Farklı geçiş control sistemlerinin kullanımı geçiş sayısını değiştirebilir. Kuru kontak (ground control) ile kontrol edilebilir.
Her türlü geçiş kontrol ünitesi ile uyum içinde çalışır.
Ops. RS232, RS485 veya LAN (network) ile fonksiyonları kontrol edilebilir.
(-20°C) – (+68°C) (Ops:- 50°C ısı pozitifleme ile) , RH 95% (±2%) (yoğuşmasız) , IP 44 - iç ortam. İki yönlü, giriş/çıkış (bi-directional), motorlu.
Hareketli kapılar ilk konumda her iki yöne kapalı durumda olup, geçiş kontrol sisteminden (3. parti ürünü) alınan yetki ile istenen yöne geçiş hakkı verir. Opsiyonel olarak içerideki kişinin kontrolü için turnike içerisinde 2. bir geçiş kontrol sistemi (3. Parti ürünü) entegre edilebilir.
Turnike geçiş alanında kişinin varlığını algılayıcı reflektif infrared sensörler içerir. Herhangi bir sebeple geçiş tamamlanamazsa, kişi her zaman geldiği yöne iade edilir.
Geçişin tamamlayan bir kişi turnikeden çıkarken yetkisiz bir kişinin turnike içine girmeye çalışması halinde sistem kilitlenir ve yetkisiz kişi geldiği yöne iade edilir.
Sistemde kullanılan solenoidler özel tasarımlı ve CE sertifikalıdır. -%100 ED ortam sıcaklığından max. 10oC den daha fazla ısınmaz. Yangın veya acil durum kontağı geldiğinde ve elektrik kesintisinde her iki kapı otomatikman açılıp hızlı tahliye imkanı sağlar.
Turnike geçiş alanında acil durum mantar butonu bulunur. Acil durumda buton kişiye giriş yaptığı yöndeki (arkasındaki) kapıyı açarak tahliye imkanı verir.
Elektrik kesintisi halinde kapılar enerjisiz otomatik açılma fonksiyonu sayesinde dahili batarya ile açılır (fail safe), opsiyonel olarak kapılar kilitli (fail secure) modu sunulmaktadır.
Hareketli kapılarda pnömatik soft basınç sensörleri bulunur. Pnömatik sensörlere ilave olarak, hareketli kapılarda elektronik tork kontrol özelliği eklenmiştir.
Geçiş alanında sürekli fresh air ventilasyon sağlanmaktadır.
Turnike tabanında load cell ağırlık sensörü standart, opsiyonel olarak çok noktalı load cell bölge kontrolü,
Her çeşit access kontrol ekipmanı (3.parti ürünü) için tavan veya yerden monteli destek, guide ve braket hazırlığı (kabin içi kontrol için
geçiş alanında)
Secure Pass 3D Camera Detector ile giren / çıkan (ayrı ayrı) kişi sayma ve yetkisiz kişi belirleme uygulaması (giriş kişi sayacı ile içeride
bulunan kişi sayısı denetlenebilir ve kaçak geçişi engeller),
Güvenli geçiş koridoru (rail lane) uygulaması (proje bazlı değerlendirme gerektirir),
Aktif duruş alanı,
İnaktif duruş alanı.
Turnikenin bir yönünde anahtarla kumanda edilen programlanabilir bir buton (key-switch) bulunur. Buton işletmenin istediği fonksiyonlar için programlanabilir ve standart olarak temizlik, bakım ve farklı gereksinim için bir kapıyı açacak şekilde ayarlanmıştır.
Anahtar açıldığında;
anahtarın bulunduğu yöndeki kapı açılır ve rahat temizlik yapılabilmesi için her iki kapı da serbest döndürülebilir olur (opsiyonel), veya farklı kullanım gereksinimleri (dışarıdan manuel müdahale ile içerideki kişinin tahliyesi, 1. veya 2. kapının serbest bırakılması vb. ) için programlanabilir.
Güvenlik paketleri (bkz. güvenlik paketleri), farklı renk seçenekleri, acil durumda fail secure özelliği, RS232/RS485/LAN (network) ile kontrol, interkom ünitesi, ısı pozitifleyici, kurşun geçirmez cam, kolay kurulum ve ayarlı yükseltilmiş zemin montaj aparatı, farklı gövde ve kapı malzemeleri, metal dedektörü, zemin kontrol sistemi (load cell) ve diğer üniteler.
Diğer Özellikler
Stok KoduCGG-SQ-AIR
MarkaÖzak
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.