Özak HBD/12 Yüksek Güvenlikli Sabit Mantar Bariyeri

Mantar Bariyer Yapısı: Ø270 mm standart olarak RAL9006 (opsiyonel olarak diğer RAL renklerinde) renginde elektrostatik toz boyalı 10 mm kalınlığında sıcak daldırma galvaniz kaplı çelik boru içerisinde solid çelik ve kompozit dolgulu çarpışma yüzeyi.
10 mm kalınlığında solid çelik barlardan oluşturulmuş çarpışma anında darbeyi tüm gövdeye eşit dağıtarak sönümlenmesini sağlayan özel yıldız formlu darbe emici iç yapı. Kırmızı (ops. beyaz, sarı) renkte reflekte bant.
Çarpışma borusuna kaynaklı, 692x692 mm ebadında ankraj plakası ve çarpışma borusu etrafına kaynaklı 4 adet dikey ankraj destekleri ile kolay teraziye almak için 4 adet ayar civatası içerir. Mantar bariyer betona gömüldükten sonra hiçbir aracın darbesi ile yerinden sökülemez şekilde tasarlanmıştır.
Opsiyonel Özellikler ve Aksesuarlar: Çıkartılabilme opsiyonu (ASTM F2656-15 M50 (K-12), PAS 68 [N3]/80 ve IWA 14-1 [N3C]/80 seviyelerinde darbelere dayanacak mukavemette tasarlanıp üretilen), 360° görülebilir kırmızı yanıp sönen LED ikaz ışıkları içeren, sökülüp takılabilen, gövde renginde elektrostatik toz boyalı veya paslanmaz çelik (304/316 kalite) mantar bariyer üst kapağı, paslanmaz çelik (304/316 kalite) giydirme yüzey, farklı renk seçenekleri, farklı ürün ebatları.
Montaj: 4 saplama ile kolay teraziye alınarak C30 kalite beton ve demir donatı kullanılarak montaj yapılır. Betonlama öncesi zemin tesviye ve hazırlama işlemleri yapılmalıdır. Zemin emniyet gerilmesi en az 1/2 kg/cm2 olmalı, değil ise o seviyeye getirilmelidir. Üretici talimatlarına bağlı kalarak montaj yapılmalıdır.
Diğer Özellikler
Stok KoduHBD/12-Sabit
MarkaÖzak
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler