Özak RBD/4 SHLW Güçlendirilmiş Sığ Model Sabit Mantar Bariyeri

Mantar Bariyer Yapısı: Mantar bariyer borusu 950 mm yüksekliğinde Ø273 mm (Ø278 mm giydirme ile) çapında sıcak daldırma galvanizli ve sağlamlaştırılmış yapıda
tasarlanmıştır.
10 mm kalınlığında solid çelik bardan oluşturulmuş çarpışma anında darbenin sönümlenmesini sağlayan ve mukavemeti arttıran iç yapıdadır.
Çarpışma yüzeyi standart olarak RAL9006 renginde (opsiyonel olarak diğer RAL renklerinde) boyalıdır.
Ürün betona gömüldükten sonra hiçbir aracın darbesi ile yerinden sökülemez şekilde tasarlanmıştır.
Kırmızı (ops. beyaz, sarı) renkte reflekte bant.
Üst ve altında beton geçiş yarıkları bulunan, 2 adet ankraj plakası ve çarpışma yönünde ?HEB? profillerle güçlendirilen, teraziye almak için 4
noktada ayar civatası içeren yüksek dayanımlı ankraj yapısı mevcuttur.
Yeraltı yapısı unsurları birbirlerine geçme, 10.9 kalitede civatalı ve kaynak yolu ile sabitlenerek azami dayanım kazandırılmıştır.
Opsiyonel Özellikler ve Aksesuarlar: Çıkartılabilme opsiyonu (ASTM F2656 M30, C730 (K-4), PAS 68 [N2/N3]/48 ve IWA 14-1 [N2A/N2B/N3C]/48 seviyelerinde darbelere dayanacak mukavemette tasarlanıp üretilen), 360° görülebilir kırmızı yanıp sönen LED ikaz ışıkları içeren, sökülüp takılabilen, gövde renginde
elektrostatik toz boyalı veya paslanmaz çelik (304/316 kalite) mantar bariyer üst kapağı, paslanmaz çelik (304/316 kalite) giydirme yüzey, farklı renk seçenekleri, farklı ürün ebatları.
Montaj: 4 saplama ile kolay teraziye alma, beton yayılımına imkan sağlayan delikli yere montaj plakası ile C35 kalite beton ve demir donatı kullanılarak toplamda 250 mm derinliğe sığ montaj yapabilme imkanı sunulmaktadır.
Betonlama öncesi zemin tesviye ve hazırlama işlemleri yapılmalıdır. Zemin emniyet gerilmesi en az 1/2 kg/cm2 olmalı, değil ise o seviyeye getirilmelidir. Üretici talimatlarına bağlı kalarak montaj yapılmalıdır.
Diğer Özellikler
Stok KoduRBD/4SHLW
MarkaÖzak
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler