• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Sadece

   Panoramik Kamera Fiyatı

   Hikvision Panoramik Güvenlik Kamerası Fiyatları


   Hikvision Panoramik Güvenlik Kameraları. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri ve Fiyatları.

   Gözetim uygulamaları tasarlanırken, halka açık plazalar, arenalar, havaalanları, yoğun trafik ve kavşaklar gibi geniş alanların izlenmesi için giderek daha fazla gereksinim gerekli hale geldi. Çok büyük ayarlarda, güvenlik personelinin yalnızca bir kamerayla daha fazlasını görmesi gerekir - yalnızca panoramik bir görüntü değil, aynı zamanda ayrıntılı görüntüler de.

   Hikvision'ın PanoVu Serisi kameraları bu amaç için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Hepsi bir arada kameralar, hem panoramayı hem de ayrıntıyı dikkate almak için yakın plan görüntülerin yanı sıra mükemmel panoramik görüntüler de yakalayabilir. Panoramik görüntüler birden fazla sensör tarafından yakalanır ve gerçek zamanlı ultra HD çözünürlükle 180° veya 360° görüntüleme sağlar. Panoramik ve PTZ kameraların entegre tasarımı, panoramik alanlar üzerinde hızlı detay konumlandırması sunar.

   PanoVu kameralar, DarkFighter ultra düşük ışık teknolojisi sayesinde zayıf aydınlatma ortamında mükemmel performans gösterir. Ve Hikvision'ın H.265+ akıllı codec'i ile bant genişliği ve depolama gereksinimleri her zamankinden daha düşük ve HD görüntüleri ve videoları yönetme maliyetiniz de öyle. Ayrıca, gelişmiş video analizi ve çoklu hedef izleme algoritması ile PanoVu kameraları ayrıca panoramik modda izinsiz giriş tespiti, hat geçiş tespiti ve bölge giriş ve çıkış tespiti dahil olmak üzere çok çeşitli akıllı işlevlere sahiptir.
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   • Sayfa :
   • 1
   Hikvision DS-2CD6362F-IVS
   Lütfen Teklif İsteyin
   Hikvision DS-2CD6365G0E-IVS
   Lütfen Teklif İsteyin
   Hikvision DS-2CD6A64F-IHS/NFC
   Lütfen Teklif İsteyin
   Hikvision DS-2DP1636-D
   Lütfen Teklif İsteyin
   Hikvision DS-2DP1636Z-D
   Lütfen Teklif İsteyin
   Bu kategoride toplam 6 ürün listeleniyor.
   • Sayfa :
   • 1
   Hikvision Panoramik Güvenlik Kameraları Fiyatları. Hikvision Panoramik Güvenlik Kamerası Fiyatları. Hikvision Panoramik Güvenlik Kamera Fiyatı. Hikvision Panoramik Kamera Fiyatı.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.