PFD Powerful Device IP68 Su Geçirmez Kart ve Şifre Okuyucu

Fiyat:
2.053,20 TL
185,99 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
PFD Powerful Device IP68 Su Geçirmez Kartlı ve Şifre Okuyucusu

Kapasite: 2000
Işıklı Tuş Takımı
Şık Tasarım
Röle
Wiegand 26 Çıkış
Paslanmaz Gövde
120x56x18mm
Zil Butonu

Proximity Kart Okuyucu (IP 68)
IP 68 Su Geçirmez
Yüksek Performans
Güçlü Anti-Vandal Kasa
Kolay Kurulum
Hızlı Çalışma Performansı
Turnike Kapı Açma

2000 kullanıcı kapasiteli  Proximity kart okuyucu, güçlü, sağlam darbelere dayanıklı dış kasası ile dış ortamlara uygun olarak kullanılabilir. Kartlı geçiş, şifreli geçiş, kart+ şifre geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucudur.

Wiegand 26 bit arayüz ve arkadan aydınlatmalı tuş takımı dahil olmak üzere birçok ekstra özelliklere sahiptir. 2000 kullanıcı için 20ms altında okuma hızı olan proximity kart okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir.Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir.

Bu özellikler ile ürünü sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, siste yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür. proximity kart okuyucu kayıt tutulması gerektirmeyen her türlü kapı ve noktalarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda wiegand 26 çıkışı ile geçiş kontrol paneline bağlanarak , geçiş kontrol sistemine dahil edilebilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduPFD-110
MarkaPFD Powerful Device
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2