Seçiminizi Daraltın

Sadece

UNV Pixel Sense Kamera

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Uniview Pixel Sense Kamera Fiyatları


UNV Pixel Sense Güvenlik Kameraları. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri ve Fiyatları.

Uniview Pixel Sense Teknolojisi, Video Gözetiminin Temel Amacı, Her Zaman, Her Yerde Net Bir Şekilde Görmektir. Farklı Işık Koşullarında Yüksek Çözünürlüklü ve Renkli Bir Görüntü Sağlamak İçin Kameraların İyi Hazırlanması Gerekir. Gündüz ve Gece, Farklı Aydınlatma Ortamları Nedeniyle İki Temel Sahnedir. Düşük Işık Koşullarında Sensöre Yeterli Işık Girmediğinde, Kızılötesi Işın, Siyah Beyaz Görüntünün Görüntülenmesine Yardımcı Olacak Önemli Bir Işık Dengeleme Tekniği Olarak Kabul Edilebilir. Uniview, Gerçek Gözetleme Sahne Aydınlatmasının Daha Doğru ve Hassas Bir Şekilde Algılanmasını Sağlamak İçin Donanım Bağlayıcısının Yerini Alan Benzersiz PixelSense Teknolojisini Uygular. Şu Anda Easy Serisindeki Tüm IP Kameralar PixelSense Teknolojisini Desteklemektedir.

Uniview Güvenlik Kamera Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilmek İçin Lütfen Aşağıdakı Linki Tıklayarak Blog Yazımızı Ziyaret Ediniz.


UNV Kamera Güvenlik Sistemi Hakkında Daha Geniş Bilgi!
Uniview Pixel Sense Güvenlik Kamerası Fiyatları. Uniview Pixel Sense Güvenlik Kameraları Fiyatları. Uniview Pixel Sense Güvenlik Kamera Fiyatı. Uniview Pixel Sense Kamera Fiyatı.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.