QIHAN D-20MF Renkli Ekran Kart Şifre Bataryalı Mifare Siyah Parmak İzi Okuyucu

D 20 Parmak İzi & Kart Okuyucu

1000 parmak izi, 1000 kart kapasitesine sahip okuyucunun log kapasitesi 80.000 dir. Kullanıcılar verileri TCP/IP bağlantısı ile kolayca yazılım ile yönetebilirler ve USB bağlantısı ile tüm 100.000 log hareketi kolayca cihazdan alınabilir.

TCP/IP iletişim portalı ile doğrudan haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. Aynı zamanda USB çıkışı vardır.

Renkli ekranı olan D20 biyometrik parmak izi terminalinde kartı okuttuğunuzda kart id?si, şifrenizi girdiğinizde ya da parmak izi ile giriş yapıldığında; eğer kaydedilmişse kişi ismi gibi bilgiler görünmektedir. Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir. Cihaz 12 V ile çalışmaktadır. Zil özelliği ile ayarlanan mola saatlerinde, bağlanan zile tetik vererek zili çaldırır. Bu özellikler ile D20 biyometrik parmak izi terminali sadece küçük iş yerleri, evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar, depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.
 
Parmak İzi Kapasitesi : 1.000
Log Kapasitesi : 80.000
Kart : 100.000 log kaydı
İletişim Portalı : TCP/IP Bağlantı, USB
Röle : Var, Kuru Kontak
Zil : Var
Şifre : Var
Ekran : Renkli
Dil : Türkçe
Çalışma Hızı : Yüksek
Diğer Özellikler
Stok KoduD-20MF
MarkaQIHAN - Geçiş Kontrol
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2