QIHAN Q-D10-P Proximity Kart Okuyucu

QIHAN Q-D10-P Proximity Kart Okuyucu

Yüksek Performans,
İdeal Çözüm,
Turnike Ve Kapı Açma

30.000 kullanıcı kapasiteli Qıhan Q-D10-P Proximity Kart Okuyucu, geçiş kontrol için dizayn edilen şık tasarımlı bir üründür. Kartlı + şifreli geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucunun 50.000 log kapasitesi vardır. 30.000 kullanıcı için 20ms altında okuma hızı olan Q-D10-P Proximity Kart Okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir.

TCP / IP iletişim portalı ile haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. USB bağlantısı yapılarak log bilgileri cihazdan alınabilir. Cihaz aynı zamanda wiegand 26 çıkışı ile panele bağlanabilmektedir.

Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir cihaz 12 V ile çalışmaktadır.Bu özellikler ile Q-D10-P Proximity Kart Okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.

Kart Kapasitesi: 30.000
Log Kapasitesi: 50.000
Kart: Proximity
İletişim Portalı: TCP / IP , USB ,Wiegand 26 Çıkış
Röle: Var
Zil: Var
Çalışma Hızı: Yüksek Hızda
Şifre: Var
Dil: Türkçe
Çalışma Voltajı:12 V DC
Diğer Özellikler
Stok KoduQ-D10-P
MarkaQIHAN - Access Kontrol
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler