QIHAN Q-P111 Stanalone Proximity Kart Okuyucu

QP 111 Standalone Proximity Kart Okuyucu
Kapasite: 2,000
Işıklı Tuş Takımı
Şık Tasarım
Röle 
Wiegand 26 
120x56x18mm
Zil Butonu

QP 111 Proximity Kart Okuyucu
Yüksek Performans
Güçlü Anti-Vandal Kasa
Kolay Kurulum
Hızlı Çalışma Performansı
Turnike Kapı Açma

2000 kullanıcı kapasiteli Qıhan QP 111 Proximity kart okuyucu, güçlü, sağlam darbelere dayanıklı dış kasası ile iç ortamlarda kullanılabilir. Kartlı geçiş, şifreli geçiş, kart+ şifre geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucudur.

Wiegand 26 bit arayüz ve arkadan aydınlatmalı tuş takımı dahil olmak üzere birçok ekstra özelliklere sahiptir. 2000 kullanıcı için 20ms altında okuma hızı olan QP 111 proximity kart okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir.Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir.

Bu özellikler ile QP 111 Proximity kart okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, siste yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.Qıhan QP111 proximity kart okuyucu kayıt tutulması gerektirmeyen her türlü kapı ve noktalarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda wiegand 26 çıkışı ile geçiş kontrol paneline bağlanarak , geçiş kontrol sistemine dahil edilebilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduQ-P111
MarkaQIHAN - Access Kontrol
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler