QIHAN Q-P200 Standalone Proximity Kart Okuyucu

QP 200 Standalone Proximity Kart Okuyucu (IP 68)

Kapasite: 1.000 
Işıklı Tuş Takımı
Şık Tasarım Wiegand 26 Giriş
Röle Zil Butonu
Paslanmaz Gövde
120x76x28mm

QP 200 Proximity Kart Okuyucu
Yüksek Performans
Güçlü Anti-Vandal Kasa
Kolay Kurulum
Hızlı Çalışma Performansı
Turnike Kapı Açma

1000 kullanıcı kapasiteli Qıhan QP 200 Standalone Proximity Kart Okuyucu, güçlü, sağlam, darbelere dayanıklı dış kasası ile iç ortamlarda kullanılabilir. Kartlı geçiş, şifreli geçiş, kart+ şifre geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucudur.

Wiegand 26 bit arayüz ve arkadan aydınlatmalı tuş takımı dahil olmak üzere birçok ekstra özelliklere sahiptir. 1000 kullanıcı için 20ms altında okuma hızı olan QP 200 Standalone Proximity Kart Okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir.Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir.

Bu özellikler ile QP 200 Standalone Proximity Kart Okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.Qıhan QP200 Standalone Proximity Kart Okuyucu kayıt tutulması gerektirmeyen her türlü kapı ve noktalarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda wiegand 26 çıkışı ile geçiş kontrol paneline bağlanarak , geçiş kontrol sistemine dahil edilebilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduQ-P200
MarkaQIHAN - Access Kontrol
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler