• Tüm Kategoriler
    • Ruijie MINI-GBIC-LX-SM1310 SFP Modül

      Ruijie MINI-GBIC-LX-SM1310 SFP Modül
      Görsel 1
      Fiyat:
      426,95 TL
      5.0 1
      426.95 www.gulerguvenlik.com
      38,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      1
      Kargo Bedava
      1000BASE-LX, SFP Transceiver, SM (1310nm, 10km, LC).
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMINI-GBIC-LX-SM1310
      MarkaRuijie
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.