• Tüm Kategoriler
    • Ruijie MINI-GBIC-SX-MM850 SFP Modül

      Ruijie MINI-GBIC-SX-MM850 SFP Modül
      Görsel 1
      Fiyat:
      383,38 TL
      5.0 1
      383.38 www.gulerguvenlik.com
      34,73 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      1
      Kargo Bedava
      1000BASE-SX, SFP Transceiver, MM (850nm, 550m, LC)
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMINI-GBIC-SX-MM850
      MarkaRuijie
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.