• Tüm Kategoriler
    • Ruijie MINI-GBIC-ZX80-SM1550 SFP Modül

      Fiyat:
      3.399,34 TL
      307,92 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      1
      1000BASE-ZX, SFP Modül, SM (1550nm, 80km, LC).
      Diğer Özellikler
      Stok KoduMINI-GBIC-ZX80-SM1550
      MarkaRuijie
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.