• Tüm Kategoriler
  • UBIQUITI IS-5AC ISO Station Kablosuz Aktarım Cihazı

   Fiyat:
   2.487,81 TL
   5.0 1
   225,35 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   2
   Ubiquiti AirMax IsoStation AC -IS-5AC

   Dökme alüminyum gövde ve değiştirilebilir anten ile IsoStationın iki modeli mevcuttur ve cihazlarınız arasındaki ışın iletişimi izole eden teknoloji kullanarak ağınızın performansını artırır. IsoStation AC, 450+ Mbps'ye kadar olan çıkış gücü sunar.
   Anten boynuzu değiştirilebilir ve belirli dağıtım ve çevre ihtiyaçları için ışın şekillendirmesine yardımcı olur.
   IsoStation  aynı zamanda en küçük ayak izinden maksimum kazanç elde etmenizi sağlar.
   IsoStation TM gürültüyü engeller veya mekansal olarak filtreleyerek gürültüye karşı bağışıklık geliştirilir. Bu özellik, aynı veya benzer frekansa sahip diğer RF sinyalleriyle dolu bir alanda özellikle işe yarar bir özelliktir.
   Simetrik Sektör Anten tasarımı, yana ve geriye doğru oluşan salınımları yok eder, bulunduğu bölgede enterferasyona sebep olmaz ve sağlam izolasyonu sayesinde bölgedeki enterferasyondan en az seviyede etkilenir.
   Bu sayede istenmeyen sinyalleri ,ilave yansıtıcıları ve extra  izolasyon ekipmanları kullanım mecburiyetleriniz ortadan kalkar ve yüksek kullanıcı yoğunluğu bulunan baz noktalarında kolay kurulum ve hareket imkanı sunar.
   UBNT IsoStation 5AC (IS-5AC);  proje ihtiyacına göre değiştirilebilme imkanı sağlayan , 5 GHz 802.11ac standartlarında, 2X2 MiMo 25 dBm radyo kartı, döküm alüminyumdan imal edilmiş gövdesi, 720 Mhz İşlemci, 64 MB RAM, 45° derece simetrik yayın kapasitesine sahip,14 dBi kazançlı Horn anten ve  geliştirilmiş  Surge Protection (dalgalanma koruması) sunan Gigabit Ethernet arayüzü, Kurulum ve yapılandırma işlemlerinizi kolaylaştırır.
   Ayrıca yapılandırma işlemlerinizi daha kolay bir hale getiren 2.4GHz dahili yapılandırma yayını sağlayabilen radyo kartı ile  5+ KM uzaklığa kadar yüksek veri aktarım hızlarına ihtiyaç duyulan ortamlarda (özellikle şehir içi) , PtP (Noktadan Noktaya ) haberleşme altyapılarında - Mobese kamera görüntü  aktarımı  sistemleri gibi Noktadan çoklu noktaya  (PtMP) uygulamalarda AP veya istasyon (CPE) olarak kullanılabilen ürün, kablosuz ağ altyapı projelerinize performanslı, güncel ve bütçe dostu bir çözüm sunmaktadır. 
   Umobile teknoloji ile kurulum sonrası veya zorlu kurulum bölgelerinde kurulum esnasında ve sonrasında UMobile ile kontrolü sağlayabilmeniz için cihaz üzerinde 2.4 GHz kablosuz yapılandırma yayını kurulabilir. Bu yayın ,android ve Ios platformlarından
   UMobile yapılandırma yazılımı ile cihaza herhangi bir müdehalede bulunma noktasında kullanım rahatlığı ile size yardımcı olur.

   Boyutları: 174 x 174 x 150 mm
   CPU Çekirdek Sayısı: 1
   Ethernet Portu(10/100): 14 dBi
   PoE Girişi: Passive PoE
   Wireless Bağlantı Sayısı:450+ Mbps
   2.4Ghz Kanal Sayısı: 8.5W
   CPU    MIPS: 74 Kc
   DC Giriş: 0.3A
   PoE Giriş Voltajı: 24V Passive PoE
   RAM: 64 MB
   İşletim Sistemi: AirOS
   Diğer Özellikler
   Stok KoduIS-5AC
   MarkaUBIQUITI
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.