UBIQUITI RD-5G31-AC 5 GHz AC Roket Çanak

Fiyat:
9.173,07 TL
830,93 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2
5 GHz AC RocketDish, 31 dBi

RocketDish ™ ac Antenler köprü ve geri dönüş yüklemeleri ,noktadan noktaya ( PtP ) için Roket ™ 5AC radyolar tamamlayacak ölçeklenebilirlik , gürültü izolasyonu ve ışın performansında önemli gelişmeler sunmaktadır. RocketM5 ile uyumludur ; Bununla birlikte , en iyi performansı Rocket5ac ile sunar.
Güçlü RocketDish ™ ac Antenler taşıyıcı sınıfı konstrüksiyon ve 2x2, çift kutupluluk performansı bulunmaktadır.
RocketDish ™ ac Antenler üst düzey modülasyonu ve maksimum veri rate.t5ac kullanımına olanak sağlar ve daha güçlü Sinyal-Gürültü Oranı (SNR), yüksek izolasyon ve gelişmiş F / B oranı bulunmaktadır.
Yenilikçi RocketDish ™ ac Antenler üstün kazanç ve yüksek kapasitelidir, çoklu ağlar için ışın performansı sağlamaktadır, böylece gelişmiş F / B oranı ile önemli ölçüde paraziti azaltır.
RocketDish ™ ac Antenler açık uygulama kullanımı için sağlam mekanik tasarımı ile dizayn edilmiştir.
Her RocketDish ™ ac Antene sahip bir ürün için montaj Roket™ dahilidir, Rocket Base Station kurmak için hiçbir alete ihtiyaç yoktur.
Dayanıklılık ve hafif bileşenler korozyona dirençli ve sert veya dış koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Dahil radome ve metal örtü doğanın unsurlarına karşı korumada yardımcı olur.
Diğer Özellikler
Stok KoduRD-5G31-AC
MarkaUBIQUITI
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.