• Tüm Kategoriler
  • UBIQUITI UAP-AC-M UniFi AP AC Mesh Kablosuz Aktarım Cihazı

   Fiyat:
   1.885,28 TL
   5.0 1
   170,77 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   2
   UBIQUITI UAP-AC-M UniFi AP AC Mesh Kablosuz Aktarım Cihazı

   UNIFI AC MESH Dual Band Dış Ortam 2.4/5Ghz
   Ölçeklenebilir Kurumsal Wifi Yönetimi
   UniFi, kurumsal performansı, sınırsız ölçeklenebilirliği ve merkezi bir yönetim denetleyiciyi bir araya getiren devrimci Wi-Fi sistemidir. UniFi AC Mesh AP'leri rafine edilmiş bir endüstriyel tasarıma sahiptir ve birlikte verilen montaj donanımı kullanılarak kolayca monte edilebilir. Herhangi bir standart web tarayıcısı üzerinden kolayca erişilebilen UniFi Controller yazılımı, düşük gecikme süresi ve yüksek çalışma süresi performansı gerektiren yüksek yoğunluklu istemci dağıtımları için ideal güçlü bir yazılım motorudur. Bir kurumsal Wi-Fi ağını hızlı bir şekilde yapılandırmak ve yönetmek için UniFi Controller yazılımını kullanabilirsiniz.(Özel bir eğitim gerektirmez.) RF haritası ve performans özellikleri, gerçek zamanlı durum, otomatik UAP cihaz algılaması ve gelişmiş güvenlik seçenekleri tümüyle sorunsuzca entegre edilmiştir.
    
   Özellikler
   Paradan tasarruf edin ve zamandan kazanın UniFi, yerinde bir PC, Mac veya Linux makinesinde konumlanabilen ayrılmış bir yazılım denetleyicisi ile birlikte gelir; Özel bir bulutta; Ya da  genel bir bulut servisini kullanarak. Dahili yazılımla UniFi Bulut Anahtarını kullanma seçeneğine de sahipsiniz.
   Güçlü Donanım UniFi AC Mesh AP'ler Tak-Çalıştır Mesh teknolojisine sahip Wi-Fi 802.11AC özelliğine sahiptir.
   UAP-AC-M yaklaşık olarak 220 metrekare  alanda yayın yapmaktadır, ortalama 200 kullanıcya destek verebilir ve cihaz üzerinde 4 vlan oluşturulabilir.
   Sezgisel UniFi Denetleyici Yazılımı Kolay öğrenen kullanıcı arabirimi ile AP'lerinizi yapılandırın ve yönetin.

   Genişletilebilir Sınırsız ölçeklenebilirlik: Kablosuz ağları gerektiği kadar büyük veya küçük olarak oluşturun. Tek bir birleştirilmiş yönetim sistemi koruyarak biriyle başlayın ve binlerce kişiye ulaşın.

   UniFi Denetleyicisi
   Özelliklerle Paketlenmiş
   Binlerce UniFi AP üretmek, ağları haritalamak, sistem trafiğini hızlı bir şekilde yönetmek ve ek UniFi AP'leri sağlamak için UniFi Denetleyicisini kullanabilirsiniz.

   Çığır açan RF Haritası
   En uygun AP yerleştirme, yapılandırma ve sorun giderme için radyo frekanslarını izlemek ve analiz etmek için RF haritasını kullanabilirsiniz.

   Güçlü RF Performansı Özellikleri
   Gelişmiş RF performansı ve konfigürasyon özellikleri arasında spektral analiz, hava durumuna uygunluk ve bant yönlendirmesi bulunur.

   Ayrıntılı Analizler
   Büyük kullanıcı nüfuslarını yönetmek ve sorun gidermeyi hızlandırmak için yapılandırılabilir raporlama ve analizleri kullanın.

   Kablosuz Uplink
   Kablosuz Uplink işlevi, genişletilmiş aralıklarla AP'ler arasında kablosuz bağlantıyı sağlar. Bir kablolu UniFi AP bağlantı, aygıtların varsayılan durumlarında kablosuz olarak benimsenmesine ve ağ topolojisinde gerçek zamanlı değişiklikler yapılmasına olanak tanıyan tek bir işletim bandında dört kablosuz  bağlantıyı destekler. Tak ve Çalıştır Mesh özelliğini destekleyen cihazlar için, bu işlevsellik çoklu atlamalı kablosuz bağlantıya izin vermek için genişletilmiştir. Bu nedenle kablosuz olarak bağlantı kuran AP'ler, diğer kablosuz olarak bağlanan AP'lere yapılan bağlantıyı destekleyebilir.
    
   Çoklu Site Yönetimi
   Tek bir bulut tabanlı UniFi Kontrol Cihazı birden fazla siteyi yönetebilir: yönetilen servis sağlayıcıları için çoklu, dağıtılmış dağıtımlar ve çoklu kiracılık. Her site mantıksal olarak ayrılmıştır ve kendi yapılandırması, haritaları, istatistikleri, konuk portalı ve yönetici okuma / yazma ve salt okunur hesapları vardır.

   WLAN Grupları
   Büyük dağıtımların esnek yapılandırmalarını yönetebilirsiniz. Birden fazla WLAN grubu oluşturabilir ve onları bir AP'nin radyonuza atabilirsiniz.

   Anten Kazancı: 2.4GHz-3dBi 5GHz-4dBi
   Boyutları: 139.7 x 86.7 x 25.75 mm
   Frekans: 2.4GHz - 5GHz
   Maksimum Güç Tüketimi: 8.5W
   PoE Giriş Voltajı: 24V
   Sertifikasyon: FCC, IC, CE
   Wireless Bağlantı Sayısı: 200
   Çalışma Sıcaklığı: -30 to 65° C
   Anten Genişliği: 360°
   Ağırlık: 152 g
   Ethernet Portu(10/100/1000): 1
   Kablosuz Güvenlik: WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise
   Maksimum TX Gücü: 20 dBm
   PoE Girişi: Passive PoE - 802.3af/A PoE
   Wi-Fi Standartları: 802.11 a/b/g/n/r/k/v/ac
   Çalışma Nem Aralığı: 5 to 95%
   İç Ortam / Dış Ortam: Outdoor
   Diğer Özellikler
   Stok KoduUAP-AC-M
   MarkaUBIQUITI
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.