UBIQUITI UC-CK UniFi Denetleyici Bulut Anahtarı

Fiyat:
2.277,42 TL
206,30 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2
Hybrid Bulut Cihaz Yönetimi
UBNT Unifi ürün ailesinin yönetim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış Unifi Cloud Key,hem yerel ağ üzerinden hem de UBNT SSO teknolojisi ile güvenliği sağlamış Hibrit bulut teknoloji sayesinde internet erişiminizin bulunduğu her konumdan cihazlarınızı yönetme imkanı sağlamaktadır.

Hybrid Bulut Teknolojisi

UBNT Ynifi Cloud Key temelde kompakt bir bilgisayar ve Unifi Controller yazılımıdır. 4 çekirdekli ARM işlemci, 1 GB RAM ve Unifi Kontrol yazılımının son verisiyonundan oluşan Unifi Cloud Key, ayrıca dahili Hibrid Bulut teknolojisi ile gelmektedir.
Kontrol yazılımınız için kullandığınız sunucunuzun veya kontrol yazılımının yüklü olduğu bilgisayarınızın yerini alan Unifi Cloud Key, neredeyse hiç bir fiziksel alan işgalinde bulunmaz ve oldukça düşük enerji tüketimine sahiptir.
Bununla birlikte Unifi Ürün ailesinden düzinelerce ürünü eksiksiz bir biçimde yönetme kabiliyetine sahiptir.Ubiquiti Hibrid Bulut teknolojisi, güvenlik ve gizliliğinizi ön planda tutan SSO(Sinle Sign­On) altyapısı ile 3. parti Hosting Bulut servislerine ihtiyaç duymadan Tüm Unifi altyapı kurumlarınıza dünyanın her yerinden ulaşma imkanı sunmaktadır.
Bu sayede tüm kişisel bilgileriniz ve ağ altyapınız her zaman istediğiniz gibi, size ait yerel ağınızda ve güvenli bir biçimde çalışmaktadır.Standart web tarayıcıları kullanılarak yerel ağınız üzerinde veya internet üzerindeki herhangi bir bilgisayardan kolay bir şekilde erişebileceğiniz Unifi Cloud Key ile birlikte gelen Unifi kontrol yazılımına Unifi ürün ailesine ait tüm cihazlarınızı ekleyip yönetebilir, yapılandırabilir, ve detaylı olarak takip edebilirsiniz.
Elverişli ve yönetimi kolay bir kullanım imkanı sağlamak için tasarlanan Unifi kontrol yazılımı, sistem yöneticilerine anlaşılır ve sezgisel bir web tabanlı grafiksel arayüz ile Unifi ürün ailesine dahil olan tüm cihazları tek bir yazılımdan yönetim ve takip imkanı sağlarken,bu özellikler için herhangi bir lisanlama ve barındırma bedeli talep etmemektedir.
Her yeni kurulum yaptığınız lokasyona konumlandırdığınız Unifi Cloud Key; sistem yöneticilerine her zaman aktif olarak çalışan, yerel ağınıza özel ve güvenli bir Unifi Bulut hizmeti sunmaktadır.
Bu bulut hizmeti üzerinden SSO protokolü sayesinde tek bir ekrandan tüm lokasyonlarınızı listeleyip ayrı ayrı olacak şekilde ulaşabilirsiniz.Ayrıca Unifi Cloud Key bulunduğu yerel ağ altyapısına özel, diğer lokasyonlardan ve Hibrid bulut altyapısından bağımsız yönetim imkanıda sağlamakta.
Ubnt Unifi Kontrol yazılımı ile, yerel ağınızda bulunan tüm cihazlarınızı tek bir ekranda yönetebilmenizin yanı sıra dünyanın herhangi bir yerindeki cihazlarınızı da merkezinize bağlayıp yönetebilirsiniz, yönettiğiniz cihazları bulundukları konuma veya hizmet şekline göre gruplandırabilir,entegrasyonu sayesinde gerçek zamanlı kapsama alanı haritanızı çıkarabilir,cihazlarınızın Grup olarak veya ayrı ayrı olacak şekilde hizmet istatiklerini takip edebilir,cihazlarınızın üzerindeki kullanıcıları yönetebilir veya gruplandırabilirsiniz.

KUTU İÇERİSİNDE ADAPTÖR BULUNMAMAKTADIR
Diğer Özellikler
Stok KoduUC-CK
MarkaUBIQUITI
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.