UBIQUITI UF-SM-10G U Fiber Tek Modlu Modül

Fiyat:
2.646,08 TL
239,69 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2
Ubiquiti Fiber UF-SM-10G

Outdoor(Dış Mekan) Fiber Kurulumları

300+ metre uzun mesafelerde, mevcut altyapıyı maksimum düzeyde kullanmak için U Fiber 1G veya 10G tek modlu modülleri ve BiDi modellerini kullanabilirsiniz. Daha kısa mesafeli çalışmalar için, düşük maliyetli U Fiber 1G veya 10G multi-mode modelleri kullanabilirsiniz.

Fiber Modüller

U Fiber™ modülleri, fiber bağlanabilirlik uygulamalarınıza uyacak şekilde single-mode(tek modlu) veya multi-mode(çok modlu) modeller halinde mevcuttur.

Fiber Kablo

Açık fiber ağınızı oluşturmak için single-mode LC FiberCable™ kullanabilirsiniz. Hafif ve esnek olan FiberCable, EdgePoint™ gibi cihazlar açık hava yönlendirme ve anahtarlama ürünlerimizin kule kurulumları için ideal bir tercihtir. 100,200 ve 300 ft uzunluklarda mevcuttur.

Teknik Özellikler

Format: SFP+
Mesafe: 10KM
Veri Hızı: 10G
Dalga Boyu: 1310nm
Konnektör: LC LC
Mod: SM
Çalışma Sıcaklığı: 0 to 70° C
Diğer Özellikler
Stok KoduUF-SM-10G
MarkaUBIQUITI
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.