• Tüm Kategoriler
    • UBIQUITI UF-SM-1G-S U Fiber Tek Modlu Modül

      Fiyat:
      642,01 TL
      5.0 1
      58,16 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      2
      UF-SM-1G-S U Fiber, Single-Mode Module, 1G

      Outdoor(Dış Mekan) Fiber Kurulumları

      300+ metre uzun mesafelerde, mevcut altyapıyı maksimum düzeyde kullanmak için U Fiber 1G veya 10G tek modlu modülleri ve BiDi modellerini kullanabilirsiniz. Daha kısa mesafeli çalışmalar için, düşük maliyetli U Fiber 1G veya 10G multi-mode modelleri kullanabilirsiniz.

      Fiber Modüller

      U Fiber™ modülleri, fiber bağlanabilirlik uygulamalarınıza uyacak şekilde single-mode(tek modlu) veya multi-mode(çok modlu) modeller halinde mevcuttur.

      Fiber Kablo

      Açık fiber ağınızı oluşturmak için single-mode LC FiberCable™ kullanabilirsiniz. Hafif ve esnek olan FiberCable, EdgePoint™ gibi cihazlar açık hava yönlendirme ve anahtarlama ürünlerimizin kule kurulumları için ideal bir tercihtir. 100,200 ve 300 ft uzunluklarda mevcuttur.

      Teknik Özellikler

      Format: SFP
      Mesafe: 3KM
      Veri Hızı: 1.25G
      Dalga Boyu: Sarı-Tx 1550nm / Mavi-Tx 1310nm / Sarı-Rx 1310nm / Mavi-Rv 1550nm
      Konnektör: LC
      Mod: SM
      Çalışma Sıcaklığı: 0 to 70° C
      Diğer Özellikler
      Stok KoduUF-SM-1G-S
      MarkaUBIQUITI
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.