• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Kategoriler

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   X-RAY Bagaj Tarama Sistemleri

   X-RAY Bagaj Tarama Sistemleri Fiyatları

    

   X-RAY Bagaj Arama ve Tarama Güvenli Geçiş Kontrol Sistemleri. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri ve Fiyatları.

    

   X-Ray Bagaj Tarayıcısı

    

   Güvenlik denetim sistemlerinin profesyonel üreticisinden siz değerli müşterilerimize, profesyonel ürünleri sunmaktan gurur duyarız. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar sunuyoruz.

    

   X-ray Bagaj Tarayıcısının Güvenliği

    

   Havaalanları ve metro istasyonları gibi halka açık yerlerdeki x-ray bagaj tarayıcısı için, güvenlik denetçilerinin bagaj girişleri ve çıkışlarında radyasyon sızıntısına en çok maruz kalan kişidir, bunu dikkate alarak tasarlanmış olan, perdeler kurşundan olmalıdır, her bir kurşun perde ile her bir kurşun perde arasındaki boşluk küçük olmalı ve bu doğrultuda radyasyon sızıntısı olmayı engellemektir. Aynı zamanda ışınlar açıldığında, makine içerisindeki ışınların direkt insana temas etmediği sürece insan vücuduna herhangi bir zarar gelmeyecektir. Yukarıdaki test, makinenin çalıştığı zamandır. Güvenlik kontrol makinesinden geçen bagaj olmadığında, güvenlik kontrol makinesi radyasyon yaymayacaktır. Bagaj tarama makineleri, giriş ve çıkış için radyasyon korumalı kurşun perdeler kullanır. Yolcular gerektiği kadar kullandıkları sürece x-ray bagaj güvenlik kontrol cihazından geçmenin de insan vücuduna zararsız olduğuna inanıyoruz! 

    

   X-Ray Tarayıcısı Nasıl Çalışır?

    

   Bagaj tarayıcı makinesi, bagaj çantasının yüzeyinden X-ışınları aracılığıyla görür, eşyadan geçen ancak emilmeyen radyasyon görüntü detektör alanı dizisinde toplanır, Güvenlik görevlileri her nesnenin ne kadar yoğun olduğunu hesaplayabilir, Kaçak mal bulmaları için ihtiyaç duydukları bilgileri sizlere gösterir.

    

   X-Ray Sistemlerinin Kullanılan Yerler

    

   Kamu güvenliği teftiş sistemleri ağırlıklı olarak otobüs durakları, tren istasyonları, okullar, gümrükler, müzeler, arşiv büroları, vergi büroları, hapishaneler, mahkemeler, Ulusal bilimsel araştırma kurumları, posta hizmetleri, lojistik, hava ekspres, çeşitli mekanlar, turistik yerler, büyük - ölçekli sergiler, spor salonları, rıhtımlar ve diğer halka açık yerler.

    

   Kullanımı kolaylığı

    

   X-Ray cihaz, tehlikeli durumlarda otomatik alarm fonksiyonu verir. Otomatik hata algılama bakım fonksiyonları vardır. Basit bir kullanıcı dostu tasarım ile daha yüksek çözünürlüklü görüntüleri ile daha net algılama yapabilirsiniz. depolamak için sabit disk HDD takmanız durumunda kayıt altına alabilirsiniz, kullanıcı işlemi daha rahat.
    
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Secustar JC-100100 Plus
   291.427,67 TL
   Secustar JC-5030A Plus
   97.958,88 TL
   Secustar JC-5030C
   146.938,32 TL
   Secustar JC-6040 Plus
   186.121,87 TL
   Secustar JC-6040A
   166.530,10 TL
   Secustar JC-6550 Plus
   225.305,42 TL
   Secustar JC-6550A
   176.325,98 TL
   Secustar JC-8065 Plus
   244.897,20 TL
   ZkTeco ZKX-10080
   499.590,29 TL
   ZkTeco ZKX-10080
   416.325,24 TL
   ZkTeco ZKX-5030A
   112.652,71 TL
   Bu kategoride toplam 20 ürün listeleniyor.
   X-RAY Bagaj Arama ve Tarama Güvenli Geçiş Kontrol Sistemleri Fiyatları. X-RAY Güvenli Geçiş Kontrol Sistemi Fiyatı

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.