Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

ZKTeco Yüz Tanıma Personel Takip Sistemi

ZKTeco Yüz Okuma Personel Takibi Fiyatları


ZKTeco Yüz Tanıma ile Personel Takip Sistemleri. Modelleri. Çeşitleri. Özellikleri ve Fiyatları.

ZKTeco BİOTİME 8.0 ZAMAN KONTROL (PDKS) YAZILIMI NELER YAPILIR?

BioTime Zaman Kontrol(PDKS) yazılımı ile insan kaynakları departmanlarının personel devam kontrollerini sağlaması, raporlandırması ve ücretlendirmesi için mükemmel bir çözümdür. Personel devam kontrol yazılımı sayesinde sistematik bir şekilde tek bir alandan tüm raporlamaları kontrol edebilirsiniz. Yazılımdaki farklı ayrıcalıkları yönetmek için birden fazla yönetici atayabilirsiniz. Tüm veriler cihazlardan otomatik olarak sunucuya aktarılır ve Bu Veriler MySql Veri Tabanında Depolanır. Aynı zamanda mobil aplikasyonu bulunan BioTime yazılımı ile yönetici ve çalışanlar mobil aplikasyon üzerinde check-in ve katılım özetlerini görüntüleyebilir. BioTime 8.0, ZKTeco'nun standalone push iletişim cihazlarına Ethernet / WiFi / GPRS / 3G ile sabit bağlantı sağlayan ve mobil uygulama ve web tarayıcısı tarafından çalışanlara self-servis sunmak için özel bir bulut olarak çalışan güçlü bir web tabanlı zaman kontrol(PDKS) yönetim yazılımıdır. Birden çok yönetici, bir web tarayıcısı kullanarak BioTime 8.0'a her yerden erişebilir. Yüzlerce cihazı, binlerce çalışanı ve işlemlerini biotime 8.0 PDKS yazılımı ile kolayca idare edebilir. BioTime 8.0, maaş hesabı yapabilen, takvim, vardiya, zamanlamayı yönetebilen ve katılım raporunu kolayca oluşturabilen bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Yüz, parmak izi, avuç ve kartlı tanıma gibi farklı tanıma metodları ile çalışan personel devam kontrol cihazları pdks yazılımı ile entegre çalışarak veri alış-verişi sağlayabilir. Bu bağlamda, personellerin giriş-çıkış takipleri, yönetimleri ve raporlamaları yazılım üzerinden kolayca yapılabilir. Gelişmiş yazılım desteği ile BioTime PDKS yazılımı insan kaynakları departmanlarının ve yöneticilerin ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimleri sağlar.

BİOTİME 8.0 PDKS YAZILIMI ÖZELLİKLERİ
o    Web Tabanlı Devamlılık Yazılımı
o    Esnek ve Akıllı Vardiya Planlaması
o    Bordro yönetimi
o    Biyometrik Şablonların Otomatik Senkronizasyonu ve Gerçek Zamanlı İzleme
o    Çalışan Self Servis
o    Çok Düzeyli Onaylar ve Otomatik E-posta Uyarıları
o    Çoklu Yönetici Ayrıcalığı
o    Devam Raporları ve Hesaplama
o    Mobil uygulama
o    Çoklu Dil Seçeneğine Sahiptir. Programı İstediğiniz Dilde Kullanabilirsiniz.

BİOTİME 8.0 PDKS YAZILIMI İLE NE YAPABİLİRSİNİZ? 
o    Maaş Hesaplaması 
o    İK Yazılımlarına Entegrasyon 
o    E-Posta Bildirimleri 
o    Çoklu Yönetici Atama 
o    Geniş Çaplı Raporlama 
o    Kolay Kullanım İçin Mobil Uygulama 
o    Basit Erişim Kontrol Yönetimi 
o    Saha Dışı Katılım Bildirimi 
o    İzin ve Devamsızlık Başvuruları 
Ayrıca Raporlama Çeşitlerini Bilgisayarınızda PDF, Excel gibi formatlarda Saklayabilirsiniz.

ZKTECO ACCESS 3.5 ZAMAN KONTROL (PDKS) YAZILIMI NELER YAPILIR?

ZkAccess3.5, ZKTeco’nun en eski yazılımdır. Mysql Veri Tabanında Verilerinizi Depolar. 25 kullanıcıya kadar destek sağlar. Bu Program Sayesinde Personellerinizin Giriş Çıkışlarını Anlık Olarak Program Üzerinden Takip Edebilirsiniz. ZkAccess 3.5 Programı Panelli Sistemler İçinde Uygundur. Panelli İsteme Örneğin Zkteco’nun Geçiş Kontroller Ürün Sekmesinde Olan C3- Panellerine Panellerin Özelliklerine Uygun Olacak Şekilde Birden Fazla Wiegand Okuyucu Özelliğine Sahip Standolen Cihazlar Bağlayabilir ve Bunları Tek Program Üzerinden Yönetebilirsiniz. 
Bu Program Üzerinden Kayıtlı Olan Personellerinize Geçiş Yetkisi Verebilir veya Geçişini Engelleyebilirsiniz.

Yüz Okuma Personel Takip Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Alabilmek İçin Lütfen Aşağıdakı Linki Tıklayarak Blog Yazımızı Ziyaret Ediniz.


Yüz Tanıma Personel Takip Sistemi Hakkında Daha Geniş Bilgi!
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 59 ürün listeleniyor.
ZKTeco Yüz Tanıma ile Personel Takip Sistemleri Fiyatları. ZKTeco Yüz Tanıma ile Personel Takip Sistemi Fiyatı. ZKTeco Yüz Tanıma ve Okuma Personel Takip Sistemleri. ZKTeco Yüz Tanıma Personel Takip Sistemleri Satıcıları. ZKTeco Yüz Tanıma Personel Takip Sistemi Satıcısı. ZKTeco Yüz Tanıma Okuyucu Satan Yerler. ZKTeco Yüz Tanıma Personel Takip Sistemleri Şirketleri. ZKTeco Yüz Tanıma PDKS Şirketi. ZKTeco Yüz Tanıma ve Okuma Personel Takip ve Kapı Açma Sistemleri Firmaları. ZKTeco Yüz Tanıma Personel Takip Sistemleri Firması. ZKTeco Yüz Tanıma PDKS Sistemi Bayisi. ZKTeco Yüz Tanıma Personel Takip Sistemleri Bayileri. ZKTeco Güncel Fiyat Listesi.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.